Aranızda telepati yapabilen varmı?

Az da olsa yapabilenler yapmaya calısanlar deneyimlerinizi bizimle paylasabilirmisiniz?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun deneyimi falan yok , çok iletişimin olduğu bir insanla benzer şeyleri düşünme olasılığınızın diğer daha az görüştüğünüz insanlardan yüksek olmasından ibaret bir durum .

Bu olsaydı , yakın arkadaşla sınırlı kalmazdı , mesela osym sorularını , basan matbaacılardan telepati kurarak alabilirdin ...

Ya da iki kat yukarıda son nefesini vermekte olan şukufe teyze beni kurtar diye seni alarma gecirebilirdi .

Sonucta oyle sanılan birsey ama , imkansız ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim en ilginç anılarım mesela .. Farklı bir tür telepati oldğunu düşünüyorum. Aynı evde yaşadığım insanların rüyalarının bir kısmını alıyorum. Bi kaç kez yaşadım. Örneğin ablamın kafasını kesip ağaca astığı yılanı. Ben rüyamda görüyorum. Değişik yani :S

0|0
    0|0
  • uyumaya çalışıyordum , fakat birşey uyumamı engelldi ,tam uykuya dalarken kalbim hızla çarpıp beni kaldırıyordu. saatlerce zor nefes alaarak ve kalp çarpıntısıyla boğuştum. ilk panik atak falan geçiriyorum dedim fakat daha önce bunu yaşamamıştım. öbürgün öğrendimki babamın mesanesi patlamış(sonra kanser olduğu ortaya çıktı) aynı saatte hasteneye kaldırmışlar. böyle şeylere inanan bir insan değilim ama ne kadar inkar etsemde o gün böyle bişe oldu.

0|0
    0|0
  • küçükkençok seyrederdim teletabileri.

0|0
    0|0
  • telepatiyi en iyi balık burcu ve balık yükseleni olanlar en iyi şekilde yapar

0|0
    0|0
  • yapıyorum birazdan ağır eleştirilere maruz kalacaksın.

0|0
    0|0
  • Ben yaptım hangi yazıyı okudun hangi sitede ?

0|0
    0|0
  • nasıl yani?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben bir zamanlar bir arkadaşımla telepati yapabiliyorduk mesela birşey düşünüyordu o şeyi ben de düşünebiliyordum. birbirimizi hissedebiliyorduk. sonra ben taşındım bir gün ağlamaya başladım sebepsiz yere sonra arkadaşım mesaj attı sevgilimle kavga ettim çok kötüyüm arayım konuşalım mı biraz diye. sonra koptu o aramızdaki bağ.

0|0
    0|0
  • isteyerek olan bir şey değil ama en yakın arkadaşımla oluyor. bir şey düşünüyorum ama dile getirmiyorum tak o söylüyor ya da ben bir şey söylüyorum o tam bunu düşünmüştüm diyor. karşılıklı sanki düşüncelerimizi okuyor gibiyiz ve bu son zamanlarda çok sıklaşmıştı. bir de ben evrenin çekim yasasına inanırım. birkaç kez eski sevgilimi özlediğimde hep beni aradığını onun da özlediğini falan hayal ettim ve bu gerçekleşti.

0|0
    0|0
  • Bir an Teletabi diye okudum :(

Yapmaya çalışırım ben :P

0|1
    0|0
  • Malesef...

0|0
    0|0
Yükleniyor...