Bu son şansim .s biktim sinavlardan

Bu yil universite sinavim basarisizdi. Elimde son bir sans kaldi gelecek yil mutlakaaa lazanmam lazm calistim cok calistim ama olmadi. Ne yapmaliyim sizce dershane olayi sart mi?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Maddi durumunuz iyiyse özel ders alabilirsin mesela sözelci olduğunu varsayıyorum sözelin iyidir matematik kötüdür bir tek hepsini evde çalışırsın matematikten özel ders alırsın.Ama bence dersane her halukarda şart(ygs için).Lys için şart değil bence alanın sonuçta evdede yapılabilir.

0|0
    0|0
    • Ya ben ygsden 330 falan alirsam yeter. Birde simdi ben bu yil tercih yaparsam seneye okul puanim eklenmiyor mu

• tercih yaparsan okul puanın yarıya düşer diye biliyorum ama mademki gitmiceksin o zaman tercih yapma puandada oynamalar olmasın.

Erkekler Ne Diyor 5

• Dersane şart değil..

Bu yıl dersaneye gitmedim adam gibi kitap yüzü açmadım dersaneye giden ve öküz gibi çalışanlarla hemen hemen aynı puanı aldım . ha çok iyi değil puanım ama yoklukta gideri var .

0|0
    0|0
  • Serseriliğe aylaklığa harcadığım zamanı derslerime de harcadım ama yine bir halt olmadı. Bazılarımız zorlasa da olmuyor. Yıpratma kendini bu kadar.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum millrt nasil yapiyo? Gerizekali drgiliz ya

• Herkes zeki olacak değil ya. (Hakaret olarak algılama ama yani herkes zeki olacak diye bir kanun kaide yok) Ben şahsen mutluluğun cehalette olduğuna inanırım. Yer çekimini öğrenmeseydik düşmezdik gibime geliyor.

• Günde 5 saat çalış.. dasd

0|0
    0|0
  • kardes ortlama günde hergün ama çalışmak kaydıyla 5 saat füzgün çalışman yetrlidir

0|0
    0|0
  • dershane vb. kesinlikle şart

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...