Sokak sanatçıları hakkında neler düşünüyorsunuz?

Ben graffiti ile ilgileniyorum ve kendimi oldukça eksik hissediyorum. Biraz egoist buluyorum kendimi yani dünya çapından bile büyük olmasıyla guinness rekorlara girecek kadar desem çok doğru olur! Kaba ve sertim etrafimdakilere karşı bayan ya da bay olması birsey değiştirmiyor. Kuralsiz yaşamayı seviyorum her istediğimin olmasını istiyorum empati uzmaniyim ama bunu disaridakilere fazla göstermiyorum anlayışsiz odun gibi davranmaya devam ediyorum. Hiphop ve raplede ilgileniyorum zaten graffiti yaparken büyük kozu beatlerden alıyorum ve rapte battlea girip freestyle atmaya hastayım mc tanımam. Breakdance ve basketbolda oynarim. Sokak sanatçıları hakkında neler düşünüyorsunuz??Sokak sanatçıları hakkında neler düşünüyorsunuz??Sokak sanatçıları hakkında neler düşünüyorsunuz??Sokak sanatçıları hakkında neler düşünüyorsunuz??Sokak sanatçıları hakkında neler düşünüyorsunuz??Sokak sanatçıları hakkında neler düşünüyorsunuz??

Güncellemeler:
Sanatçı yok mu 😆

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim adımı bı yerlere yazsana ya sonra fotoğraf at profil yapayım falan.😂ben seviyorum. duvar yazılarını isminin o olduğunu bilmiyordum. onu yazmak sizi rahatlatiyomu. Yani neden hanı git boya ak yaz çiz katkısı var mı size

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence güzel.

0|0
    0|0
  • Gayet güzel ama sanatçı egoist olmaz😊

0|0
    0|0
  • Bazen iyi ki varlar diyorum. Bazen de neden varlar diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • güzel ilgi çekici düzgün yapılırsa bir çok yere uygulanmalı bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...