Önere bileceğiniz en çok beğendiğiniz kitap türü fark etmez ama roman olsun mümkünse var mı?

Suç
Aşk
Yaşanmış hikaye
Korku
Vs ama özellikle hapishane konulu

0|1
38

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer okumadıysan dünya klasiği Dostoyevski'den Suç ve cezadan başla derim sonrasında Maksim Gorki'den Ana devamında ise Irvan yalom'dan Annem ve hayatın anlamı süre gelir derim hepsini okudum muhteşemler istersen daha sonra okuyup bitirince mesaj at yeni öneriler yollarım :) okumak güzeldir ruhunu onarır insanın...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yuregim seni cok sevdi

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet ama roman drgil kisisel grlisim kitsplarids okumak istemezsin diye tahmin ediyorum 😁

1|0
    0|0
    • Neden istemiyim de ben hediye etmek için istiyorum aslında kişisel gelişim kitabı o kadar da iyi bir seçenek değil sanırım 😄 sen söyle ben alır okurum olmadı

• Insanlari okumak diye bir kitap cok cok guzel insanlari cok kolay yorumlarsin bunu okursan.
      Simdi uzun uzun anlatirdimda saat gec oldu usendim :D zihnim yorgun

• Tmam yzdım kenara

• Tess Gerritsen serisi

1|0
    0|0
  • ne bilim git kitapçıya gir de ki bu ayın fav. kitabı ne onlar sana önerir ben öyle alıyorum

1|0
    0|0
    • Evet Ama o ay için çoğunluğun tercihlerine göre bir kitabı değerlendirmek diğer aylarda ya da yıllarda yazılmış kitaplara haksızlık olur diye düşünüyorum

• Marslı

1|0
    0|0
  • Dan Brown cehennem tavsiye ederim oku

1|0
    0|0
  • gece evi serisi var vampir kitabi tavsiye ederim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bakirenin aşığı

1|0