Ali Şeriati okuyan var mı?

Ben yeni başladım ve baya etkilendim tüm kitaplarını okumayı düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz Şeriati düşüncesi Hakkı'nda okuyan var mı merak ettim?

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• Şeriati iyidir hoştur ama sana tavsiyem kimi okursan oku fikirlerini hemen kanıksama aksi halde sağa sola savrulursun.
    yazarlar kelimeleri iyi kullanırlar zaten bu yüzden yazardırlar ama bu onların her zaman yüzde yüz haklı olduklarını göstermez. çok genel oldu ama belirtmek istedim.

1|0
    0|0
    • Tabiiki haklısın zaten o yüzden soruyorum ama fikrimin oluşmasında doğru yazarların etkisinde kalmak isTesisim için

En İyi Kız Görüşü

• Hayatımda çok önemli bir yeri var onun ve kitaplarının. Dört kitabını okudum ben, nasipse diğerlerini de okumak istiyorum.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Kendini gerçekten tanımak istiyorsan şiddetle tavsiye ederim Ali şeriatiyi. Ben onun kitaplarıyla tanıştıktan sonra başka kitaplar onun kitapları kadar beni doyurmadı..

1|0
    0|0
    • Özellkile kevir kitabı insan ruhunun coğrafyasını gözlerinin önüne seriyor..

• İnsan psikolojisini şiirsel bir dille anlatıyor, dertlerini, sevinçlerini, isteklerini vs.

• Fikirleri çok tutarlı bir kişilik

• oku oku. okuuuuu

0|0
    0|0
  • Ali seriati ne la..

0|0
    0|0
  • şeriat gereklidir zira ben müslüman bir insanım

0|0
    0|0
  • Şia yanlısı uzak durmanı tavsiye ederim. bir zamanlar nerdeyse Türkiye de tüm islamcılar okurdu bu adamı. Şimdi iyice anladılar kı ismini bile anmıyorlar

0|0
    0|0
    • Yanlış tanımışsın şia yanlısı olmak için fazla bilgili zaten kimse anlamıyor adamı en büyük sorun da o.

• Yolun açık olsun gönlüne hoş gelen yazarlarla takılmaya devam et olmuşken yanına abduh ve hamidullahı da ekle tam saç ayağı üçleme olsun

• Bu teşekkürler yorum için. Yolunuz açık olsun

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende bir kitabı var , daha başlamadım okumaya , siz merak etmiş sormuşsunuz , bende sorunuzdan meraklandım okumak için geç kaldım demek olmaz okunsun da geç veya erken diye düşünenlerdenim

1|0
    0|0
    • Hangi kitabı?

• şu an okuduğum aşina yüzlerle.. Ama çoğu kitabı var kitaplığımda kevir de çok iyiymiş yukarda bir arkadaş yazdı hemen okumanızı öneririm. Ama onu anlamak için önce hayatını okumanızı öneririm. Zaten düşüncesini anlayınca tüm kitaplarını okumak isteyeceksiniz

• Evet , doğrudur kevir hakkında , teşekkür ederim tavsiye için , ayrıca doğrusunuz hemen kitabından başlamak ne kadar sağlıklı sanırım dili de ağır anlatımı , iyi okumalar

• İranlılar dan nefret etmeye başladım
    Ali seriatiyi tanıyorum sosyolog

0|0
    0|0
  • vardrrr

0|0
    0|0
Yükleniyor...