Kapat

Dort buyuk kitaptan hangilerini okudunuz?

Hic merak ettiniz mi okudunuz mu? Ben Kuran dahil hepsini sirayla okumaya baslayacagim. Peki siz?

0|0
15|12

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 15

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 12

• Kuranı defalarca okudum ve okuyorum çok şükür:) diğerlerini okunaya gerek yok çünkü biz ümmi peygamberin ümmetiyiz bize hepsi verildi. Zaten kitapların hiçbirini birbirinden ayırmayız. Kuranı bir hristiyana okuyunca çok şaşırıyor ve bunun incil olmadığına emin misin diyor😀 Kuran bize yeter onda bütün ilimler var elhamdulillah😀

0|1
    0|0
    • Ama bence vakit varken hepsi okunmali 👍🏻

• Bu yazdigin okumama engel olabilcek bisey degil ben. Sen sadece onundekini oku ben hepsini okumak istiyorum 😑

• Nasıl istersen dostum😀

• Gönüllerin Sultanı Kur'an-ı Kerim <3
    https://www.youtube.com/watch?v=9Wg-qi_tUpo</a>

0|1
    0|0
  • Son Üçünü okudum

0|1
    0|0
    • Helal valla

• Okuyacaksanız önce tevrat sonra kuran sonra incille devam edin

• Kuranı gece yavaş yavaş okuyun. Çok kolay okunuyor. Anlaşılması da kolay. Tevratın ilk iki bölümü de güzel ama sonra saçmalıyor (3. Bölüm musa öldükten sonra diye başlıyor, musa öldüyse kim yazıyor arkadaşım diye soruyorsunuz) incil derken hangi incili okuyacağınıza da karar verin. Farklı baskıları ve yazarları var.

• Lord of rings'i okudum hepsine tek yeter

0|1
    0|0
  • Kuranı kerim

0|1
    0|0
  • Biri yetmiyor mu

0|1
    1|0
    • Ben indirmedim kitaplari indirenin var bildigi demek ki 🙏🏻

• Duz mantiga gore oyle ama hepsini okuyup anlamak lazim sonucta 1 degil 4 indirilmis 👍🏻

• Anlaman gereken tek bir kitap var kuran-ı Kerim ben fikrimi ve şu an dinimizin istediğini yorumu yaptım beni anladığını düşünüyorum teşekkürler iyi Akşamlar 😊

• Kuran hak gerisi insan yapısı karışık

0|1
    0|0
  • kuranı kerim

0|1
    0|0
  • Hicbirini

0|1
    0|0
  • kuranı kerim

0|0
    0|0
  • Sadece Kur'an i okudum tamamını birçok kere ama diğerlerini hiç okumadım daha doğrusu belki kalbim başka bir dine ısınır ve İslam'dan sogurum korkusuyla okumadım

0|0
    0|0
  • Güzel yapıyosun inşallah Allah hepimizi hidayete erdirir. Amin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...