Metalcilere neden önyargıyla yaklaşılıyor?

Bende metalciyim mesela... Davulun her türünü bilir çalarım...
Scream atmak böğürmek olarak nitelendiriliyor.. Screamın tarihini bilmeyen insan diyor bunu..
Screamın çeşit çeşit türleri vardır tiz kalın vs vs değişir..
Metalciler kedi kesiyor?
Ben görüp görebileceğiniz en derin hayvanseverlerden biriyim... Ölmek üzere olan bir köpeği tekrar hayata döndürmüşlüğüm var..
Geçen kızın biri duygusal bir şarkı istedi..

Bunu attım..
Dalga mı geçiyorsun bu ne resmen böğrüyürolar müzik zevki hiç yok dedi.. İsmini vermeyim..
Sanırım arkadaşın ingilizcesi yok...
İngilizce bilen şarkının sözlerini yukarıdan baştan aşağı okusunda bir ders alsın isterim..
Metalciler özetle iyi insanlardır. En azından biz stresimizi müzikle atıyoruzda içimizde nefret biriktirip insanlara kusmuyoruz, şerefsizlik yapmıyoruz.. Ha bu sevgi aşk meselesidir orası ayrı..
Hoşunuza gitmez ona lafım yok ama aşağılamanız yanlış.. Ben Türk sanat müziğini sevmesemde gurur duyarım mesela benim ırkım yapmış derim.. Ama metalcimisiniz direk orasını burasını deldiren hayat karşı öfkeli manyak insanlar aklınıza geliyor.. Ki çeşitli programlara konuk olan Türk yabancı metalcileri bir görseniz o müziği yapan adam bu mu dersiniz. O kadar efendidirler...

Güncellemeler:
Kulağıma küpe takıcam mesela gören insanlar yok gay yok yumuşak olarak nitelendirecek kenarıdında ki Allahın Kölesi yazısını görmeden..
O küpe kulağımdayken günah işlemekten sakınırım diye taktığımı da bilmeden..
Cem sultandan etkilendiğim ve tarihini araştırdığım doğrudur..
Osmanlı tarihini iyi bilir ve severim.

0|0
23

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...