Tiyatro kursu hakkında?

İki tane tiyatro kursu araştırdım ama hangisi daha iyi emin değilim. Bunu sormam lazım bilen var mı? Biri akademi 35 buçuk diğeri Sadrı Alışık Kültür merkezi

0|0
31

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sektörün içindeyim, Akademi 35.5'ta eğitim aldım, eğitim fena değil, hatta oldukça disiplinli ama biraz yüzeysel. Yani şöyle söyleyeyim, senin belli bir kültürel alt yapıya sahip olmuş olman gerekiyor.

Düzenli olarak tiyatroya, operaya gitmen gerekiyor mesela. Hatta oraya başlamadan önceki hayatında gitmiş olman gerekiyor düzenli olarak bu etkinliklere.

Amacın oyuncu olmak ise başlangıç için fena değil. Ünlü olmak ise o başka şeylere bağlı.

Bunun dışında Şahika Tekand'ı çok övüyorlar. Orası biraz pahalı bir yer ama benim bildiğim en iyi okul orası.

Bu arada yaşın erken daha, neden bir üniversitenin Konservatuvarına girmeyi düşünmüyorsun ki? Esas eğitim orada olur.

0|0
    0|0
    • 35,5 için kültürel bir alt yapı lazım demişsiniz. Benim oraya giden bir arkadaşım var ve merak ettim biraz açar mısınız?

• @poncikbirkiz Belki şimdi o kadar disiplinli olmayabilir, bazı hocalar değişti çünkü. Arkadaşının ismi ne, belki tanıyorumdur.

• Bence de eskisi gibi disiplinli değil😂Tanıdığını sanmıyorum hem ifşa olmayayım şimdi

En İyi Kız Görüşü

• Söylediğin kurslar hakkında bir bilgim yok fakat kursa başlamayı düşünenler için ücretsiz tanıtım seminerleri uygulanıyor, onları takip edebilirsin. Ben Oyuncu Kahvesi ve Mart Akademi Sanat'a gitmiştim. Yeterli değillerdi kanımca.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• Müjdat Gezen tabii ki en iyi eğitimi burda alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Sertifaka veriyor dimi

0|0
    0|0
Yükleniyor...