Adaletli bir dünya istermisiniz?

Alperenler çıkınca meydana
Ne it kalır ne çakal
Bu dünyada yine bir feth olursa
Bu yine geçmişte olduğu gibi alperenler tarafından olur inşallah
Vatanı sadece bu topraklar olarak gormeyiz biz tüm cihan bizim vatanımız zulüm olan
Adalet olmayan heryere ayak basmamizi feth yapmamızı nasip eyle yarabbim...
Amin..

0|1
46

En İyi Kız Görüşü

• O kadar çocuk istismarıcısı sokakta gezerken onur yürüyüşünden rahatsız olan alperenler mi? Onların adaletine gerek yok.

2|2
    0|0
    • soyunuz Alperenlerden geliyor lan atalarima laf atan benim gözümde şerefsizdir

• şu profilindeki resime bak
      önce insanca birşey koy oraya ondan sonra Alperenlere laf at şeytanın torunusun sen belli

• cameron monaghan "insanca" olmak için fazla iyi, sen de haklısın fjdk

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum beni yanlış anlama. Senden fazla severim vatanımı. Ancak bazı akımların boş olduğunu fark edeli yıllar ve yıllar oldu. Evet alp erenler varlar. Vatanı için seve seve ölecek karakterde insanlar. Sayıları da hiç azımsanmayacak kadar çok. Ancak buna rağmen memleketin içinde bulunduğu durum belli. Yani Alp erenler gerçek anlamda bir işe yaramıyor. Sadece sevmek yetmiyor. Yani bu vatanı diger uluslardan bir adım daha öne çıkaracak olan şey icraata geçebilen insanlardır. Ki o insanları maalesef birer birer bitirdiler. Geriye boş konuşanlar kaldı. Tabi bu sözümü üstüne alınma.

0|0
    0|0
    • inşallah tez vakitte savaş çıkar da o zaman görürüz vatanı seveni sevmeyeni
      tek duam savaş çıksın dostum
      ilk olarakta savaştan kaçan Türkleri vuracam
      gözümde savaştan kaçan vatan hainidir

• Ona şüphe yok. Allah korusun iş savaşa kalırsa köprü altındaki on ayyaştan onu da seve seve gelir. Bir ünlüler görünmez piyasada.

• gardasim senin Allah'ına kurban olayım emi

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Adalet istiyoruz.

0|0
    0|0
    • mazluma umut zalime korku olanlardan olalım o zaman inşallah savaş çıktığı vakit
      Allah Allah hüdalariyla şehadete koşup savaş bitincede adalet sancağıni saklayacaz inşallah hanımefendi...

• isterdim cok güzel olur Adalet..

0|0
    0|0
    • dünyayı tekrar biz asil Türk evlatları yonetegiz adaleti sağlayacaz inşallah Allah'ın izniyle Asena yürekli hatun...

• benim siyasi görüsüm yok ama vatan ve Allah aşkı var içimde Rabbim yolumuzdan şaşırtmasın

• amin inşallah amin
      benim tek derdim bayrağımıza yeryüzü dar geliyor tüm cihanda dalgalansin
      tüm cihanı vatan eyleyelim budur

• tamam kabul ediyorum bu farkli bir hesap ozelden yazismak isteyecektinya tamam kabul

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Son reis rahmetli Muhsin başkanın katillerinin cezasını çekmesi gerekiyor aslında kim oldukları belli zira onun gibi bir adam bir daha gelmez mekanı cennet olsun...

0|0
    0|0
    • amin gardasim Allah senden razı olsun

• Sonuçta kandaşız davamız ilayi kelumetullah davasıdır bu vatanın bekçileri biziz Allah bizi Kur'an ve sünnetten ayırmasın.

• amin gardasim amin..

• Tayyip var zaten ne gerek var 😏

0|0
    1|0
    • Muhsin Yazıcıoğlu gibi bir insanın öldürüldüğü bu ülkede demek ki Tayyip adaleti sağlayamamış
      saglasaydi katilleri bulurdu...

• eee hani ya katili nerde feto gelip öldürmedi ya illaki köpeğinin biri yaptı
      o köpek nerde niye bulunmadı
      feto da hain herkez hain o adamın katili bulununcaya kadar

• Tayyip yol yaptı beyler

• adetli bir dünya diye okudum lan hahahahaha

0|0
    0|0
  • Alperenler kim lo

0|0
    0|0
    • kahpelerin öldürdüğü rahmetli reisimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun ordusu
      hayırdir lan

• Adaletin olduğu bir dünya asla yok. İsterdim ama yok.
    Burada milletin aşk duasını kabul edip, Afrika'daki açlıktan ölen çocuklara bir parça ekmek vermeyen zalim-i zat adaletli bir dünya da yaratmamıştır eminim.

0|0
    0|0
    • biz Türk ulusu her daim yüreğimizde Allah savaşımızda adalet vuslatı ta vatana eyledik
      yıkılmak yok inşallah ama bizler hep bunun için kosacagiz inşallah...

Yükleniyor...