Güzel sürukleyici romanlar kitaplar onerirmisiniz konusuyla birlikte?

Sıkıcı olmasin sürükeyici kitaplar olsun

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• puslu kıtalar atlası-ihsan oktay anar

0|0
    0|0
    • Ne anlatiyo

• insana bu nasıl bir kurgudur , bu nasıl bir masaldır ve de rendekar uzun ihsan yanında halt etmiş dedirtir. ayrıca sadece 2 günde bitip insan da yakın zaman da tekrar okuma isteği barındırır bir etkiye sahiptir, bir yandan da hem herkes okusun bilsin istersin diğer yandan kimseyle paylaşmamak. sorulması gereken asıl soru bu kitabı acaba okumalı mıyım değil emin olun , kaç kere okumalıyımdır

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Stephen King - Sadist

0|0
    0|0
  • siyasi belgesel kitapları oku aynen yaşıyo gibi oluyosun okuyunca kafanda canlanıyo

0|0
    0|0
    • Okumayi cok isterim ama cabuk sklyorum

• önce resimli şeyler oku sonra az sayfalı kitap oku sonra çok sayfalı kitaplar oku alış anlayarak oku sık sık mola verme bir başlangicta 70 sayfa oku begendiğin yerleri sözleri etkilendiğin şeyleri not al

• Yıldızlardan bile uzaklarda

0|0
    0|0
  • genelde vampir aşk erotik romanlar okurum sende oyle oku

0|0
    0|0
  • Orhan pamuk kar

0|0
    0|0
  • sol ayağım

0|0
    0|0
  • selcuk aydemir mahalleden arkadaslar ineririm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• stephen king 1408 filmi güzeldi kitabı da iyidir bence.

0|0
    0|0
  • Şurimşine, şurina, deli, yolcu ve diğer wattpad kitapları

0|0
    0|0
  • Sherlock holmes kitapları dedektif

0|0
    0|0
    • Bana sanki o kitap cok skcıymis gibi geliyor ne anlatiyor kitapta kisaca ozet gecermisin

• Sadece bir kitap değil seri seklinde her birinde farklı olaylar var çözülecek ama çözme sekli ve düşünme bicimi vay be dedirtiyor

• Elif şafak aşk, albert comus yabancı, stefan zweig satranç ben çok beğendim ve sürükleyici buldum

0|0
    0|0
Yükleniyor...