Korkunç kitap önerebilecek olan?

grange kitapları korkunç oluyor mu? Ya da stephen king? Kitaptan gerçekten korkmak istiyorum her ne kadar böyle bir şey olmıycağına inansamda

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Brian Freeman

Panama Yayıncılık

Macavity "En İyi İk Roman" ödülü... Teğmen Jonathan Stride, korkunç bir dejavu olayıyla karşı karşıyadır. Bir yıl içinde ikinci kez, Minnesota'da güzel bir kız kaybolmuştur ve Superior Gölü'nün amansız rüzgârları gibi hiçbir iz bırakmadan gitmiştir. İlki Kerry McGrath. Tatlı. On altı yaşında. Ve şimdi de Rachel Deese. Tuhaf, seksi ve vahşi. Medya, Stride'ı bir seri katili yakalaması iç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Temizlikçi bir Frans Oliver eseridir...kesinlikle gerilim ve korkuyu hissedeceksin daha cok mistik seyler olsun diyorsan Steve Barron un Hortlak eseri...ama ben temizlikçiyi tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • clive barkers in kitaplarını arastır.stephan king clive hakkında,o benim çok üstümdedir asla yanına bile yaklaşamam der

0|0
    0|0
  • Stephen King - Christine favori kitabımdır. Ama korkunç mu bilemem. Belki okuduktan sonra arabalara daha farklı bir gözle bakarsın.

0|0
    0|0
  • john saul - şeytanın sağ eli

0|0
    0|0
  • amacın nedişt

0|0
    0|0
  • Tess Gerritsen - Günahkar ya da ikiz bedenler okumalısn.

0|0
    0|0
  • arzuların esiri adlı kitabi oku korkmazsan gel buraya :D

0|0
    0|0
  • Agatha oku Cinayet o.O 6:15 treni meselaa

0|0
    0|0
  • melissa p.

0|0
    0|0
  • Edgar Allan Poe - Arthur Gordon Pym'in Öyküsü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kızıl nehirler iyi işte. ürkütücü.

0|0
    0|0
  • Grange kitaplari sürükleyici ve hafif gerilimdir.Umdugunu bulursun.Siyah kan ve seytan yemini kitaplari favorimdir.

0|0
    0|0
  • tess geritsen - cerrah

0|0
    0|0
  • Kulüp ölüsü

Korkar mısın bilmiyorum ama baya etkilenirsin eminim ..

0|0
    0|0
  • Stephen King- Hayvan Mezarlığı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...