Kapat

Sizce sanat niçin yapılır?

Görüşlerinizi bekliyorum.
Sizce Sanat Niçin Yapılır?

• Sanat, sanat içindir.
    35%(19)35%(44)Oy Ver35%(25)
  • Sanat, toplum içindir.
    31%(17)33%(42)Oy Ver35%(25)
  • Sanat, -maalesef- para için yapılır.
    34%(18)32%(40)Oy Ver30%(22)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|2
11|43

En İyi Erkek Görüşü

• sanat sanat içindir dedim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 42

• Sanat sanat içindir fakat sanatı icra etmek için para gereklidir.
    Bir fotoğrafçı olarak örnek veriyim, bir fotoğraf çekmek için tüm ekipmanlara sahip olsanız bile örneğin moda çekimlerinde kostüm temin etmeniz gerekir ve bu paradır, ya da bir manzara fotoğrafı için en iyi yer ücretle girebiliceğiniz bir tepedir belkide o yüzden sanat para olmadan olmaz

1|0
    0|0
  • Sanat yaşanan toplum içinde değer yaratmak için yapılır..

1|0
    0|0
  • Sanat kelimesinin tam. karsiligini bile. kafamda oturtmamis biri olarak sanat bence cam sikintisindan yapilir

1|0
    0|0
  • Sanatı yapan kendisi için yapar. Toplum için de yapsa , sanat için de yapsa , para için de yapsa sanatçı sanatını kendini tatmin için yapar. Sanat için yapanın kendisi sanat olmuştur , toplum için yapanın kendisi toplum olmuştur , para için yapanın da kendisi para olmuştur. Bunlar egosunu hoşnut eden değerlerdir. Her hâlükarda ego için yapılır😀 ben yapmıyorum ama yapsaydım alacağım haz için yapardım😀😀

1|0
    0|0
  • Ben birçok sanatı-resim, cam vb.- sıkıldığımda, üzüldüğümde, yalnızlık hissettiğimde yaparım ve yaparken o anki duygularımı da işlerim sanatıma

1|0
    0|0
  • tabi ki D "Sanat sanatçı içindir sanat sanatçının yaşama şeklidir"...

1|0
    0|0
  • Sanat birey içindir. Sanatçının kendini tatmin etmek için yaptığı üründür. Ancak dert ortakları anlar.

1|0
    0|0
  • Sanat eskiden gerçekten sanat içindi ama şimdi bu zamanda maesef bunu ticarete paraya dökenler bile var sözüm meclisten dışarı.

1|0
    0|0
  • Sanatı anlayabilen toplum olmadığı surece sanat anlamsızdır.

1|0
    0|0
  • Sanat toplum için ama emeğe sağlık için para kazaniyorlar

1|0
    0|0
  • Para için yapılır.

1|0
    0|0
  • Sanat sanat içindir.

1|0
    0|0
  • Gitar'da virtüöz olmama rağmen sanat sanat içindir anlayışını benimsemiş bir maviciyim :)

1|0
    0|0
  • Sanat içindir bence

1|0
    0|0
  • Sanat para içindir.

1|0
    0|0
  • bence sanat sanat için yapılmalı

1|0
    0|0
  • Para için

1|0
    0|0
  • İronininde bazen anlaşılır olduğunu göstermek için

1|0
    0|0
  • Sanat çok zor Anlatılması zor ve uzun olanı bir anda anlatmak için. Değerini bilen olur

1|0
    0|0
  • sanat kutsaldır..

2|0
    0|0
  • Sanat, toplum içindir.

1|0
    0|0
  • Hiçbirimiz kendimizi kandırmayalım Malesef Sanat artık sanat için yapılmaktan çıkıp Paraya, çıkara dönüştürüldü. Aramızda gercekten bu işi sanat için yapan insanlar var onlara hak veriyorum ama malesef durum bu :(

1|0
    0|0
  • Sanat icin yapilir

1|0
    0|0
  • Toplum icindir... sanat bir asktır aslnda benim icin öyle..

1|0
    0|0
  • sanat hakkında pek bilgim yok

1|0
    0|0
  • soyunmak için değil miydi :D

1|0
    0|0
  • Sanat, sanat için yapılmalı. Ticarete dökülüyorsa o sanat değil, zanaat olur.

1|0
    0|0
  • icriat

1|0
    0|0
  • Cidden bazi sanatlar göze hitap etmiyor. Onun icin sanat toplum icindir diyenlerdenim

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...