Kapat

Ne tür şarkılar dinlersiniz, kimi dinlersiniz?

Normalde yabancı dinlerim, sürekli ama sürekli. Aklınıza Justin Bieber falan gelmesin, genelde Sia, Bruno Mars, Beyoncé, Amy türü kişileri dinlerim. Türkçe popdan nefret ederim, Türkçe şarkı dinlemem. Ama konu Şebnem Ferah ve Sezen Aksu olunca işler değişiyor. İki kadına da tapıyorum, o kadar çok güzel ki... Şebnem Ferah şarkıları beni cesaretlendiriyor, Sezen Aksu şarkıları içki içmişim hissi verip bedenimi rahatlatıyor. Özellikle Sezen Aksu, o kadın bir harika... Türkçe şarkılar kötü diyenlere kesinlikle kapak olacak türde şarkıları var. Bir de Teoman dinlerim. Teomanı sadece kulak zevki olanlar dinler, tabi Sezen Aksu yuda. Ben böyle düşünüyorum.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Klişe sözleri sevmem. Orijinal ve yaratıcı sözleri dinlerim. Özellikle hafif slow. Fakat hareketli de seviyorum. Bu kadının kelimelerle oynamasına bayılıyorum ya
    https://www.youtube.com/watch?v=Y9bETCh68c4

0|0
    0|0
    • Bende Melanie çok severim, aşk dışında şarkı da yapabiliyor ve hepsi çok güzel oluyor

• Bombs on monday, where do babies come from gibi şarkıları başka kimsede duymadım. sadece aşk ve eğlence olmuyor biraz da hayatın gerçekleri. bir de kelime oyunları güzel. onun dışında melodisi hoşuma giden her şarkıyı dinlerim.

Erkekler Ne Diyor 2

• yabancı veya haraketli parçalar dinlerim.

0|0
    0|0
  • Rap sancak canfeza taladro

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• arsiz bela😜😜😂

0|0
    0|0
  • Ben hepsini es gectim teoman deyince orda dur dedim. Teoman ve Avril lavigne cok dinlerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...