Çok istemek ama kıçını kaldıramama sorunuyla baş etme yöntemleriniz neler?

hep bilgisiz hissettim kendimi.insanlar kitap okur,film izlerken ben bir şey yapmadım.yapamıyorum...dikkat eksikliği mi dersiniz ilgisizlik mi dersiniz yapamıyorum işte...bunun ezikliğini de hep yaşadım.halbuki kafası basan bir tipim.şu sıralar yine aynı şeyi yapıyorum.gezmek,tozmak,okumak,eğlenmek,öğrenmek,izlemek istiyrum ama yok yok yok bir şey beni alıkoyuyor.nedir sorun

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Başlamak için en uygun zamanı beklersen, hiç başlamayabilirsin, şimdi başla! Şu anda bulunduğun yerden elindekilerle başla... Aldous Huxley

Bu sözü unutma.Çok şey değiştirir.Tecrübeyle sabit.

0|0
    0|0
    • böyle insanlara da hayranım.hiç bir zaman bir sözden çok etkilenip,laf arasında enstanteneler de katamadım.bu kadar inançsız olmak zor geliyor:(

• :)severim ekşi okumayı teşekkürler

• :) Ben teşekkür ederim.Çoğu erkekten farklı niyette olmak üzere, canın sıkıldığında eklersen dert ortağı olabilirim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Yapacağın şeyleri önceden belirleyip şunu şu saatte bu kadar süreyle yapacam de ve yap. Yoksa en tembel, en isteksiz zamanında aklına gelip yapamayınca tamamen soğursun.

Bi kere alışınca bu defa yapamayınca mutsuz olursun.

0|0
    0|0
  • Sorun Sensin ..

0|0
    0|0
  • İSTEKLERİNDEN NE ZAMAN BIKARSAN

O ZAMAN ÇALIŞKAN OLURSUN

0|0
    0|0
  • atil olabilirsin

0|0
    0|0
  • bu tipleri şeyleri birlikte yapabileceğin ya da anlatabileceğin bir parnere muhtaçsın sorun bu :d

0|0
    0|0
    • kendine yetemedikten sonra neye yarar

• özetle.seneler süren sanal arkadaşlıktan sonra ilk kez gecen hafta görştüğüm kişiyle sevgiliyim sanırım.

• hımm e sevgilin varmış madem onun seni tetiklemsi lazım tetiklemiyorsa kalbini iyi dinlemiyorsun

Kızlar Ne Diyor 2

• yapmaya baslamıyorsun cunku bıraz kendını zorlayıp bı ucundan baslasan gerı gelıcek aslında

0|0
    0|0
  • Hep erteleyeceğime neden şimdi başlamıyorum? Bugün de dünün yarını.

0|0
    0|0
Yükleniyor...