Kapat

Hadi, bir etkinlik yapalım. Herkes okuduğu kitaptan bir bölüm paylaşabilir mi?

Demi Lovato-Güçlü Kal
Hadi, bir etkinlik yapalım. Herkes okuduğu kitaptan bir bölüm paylaşabilir mi?

1|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kasına bir fikir gelir bu ülkee bunca ahmak varken kolay para kazanmak ve hatta itibarlı kişi olmak için.. hemen bir potur ve cübbe alır , sakal bırakır, bir sürü Arapça ipe sapa gelmez kitap bulur ve sağda solda keramet dağıtmaya başlar iki yardakçısı ile.. Çok geçmeden inanları çoğalır ve coştukça çoşar , sallama Arapça ile birden şeyh olmuştur.. Sonra gelsin paralar.. Çünkü agmak öyle çoktur ki evinin ekmek parasını cami önünde onun için yatırır.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Monte Kristo Kontu

- Kendiliğinden göreve el koymuş birine saygı duymak çok zor mösyö., dedi. Kaptan ölür ölmez kimseye danışmadan kumandayı eline aldı. Yine kimseye danışmadan geminin rotasını değiştirip Elbe Adası’na çıktı. Onun keyfî davranışları yüzünden iki gün kaybettik. Geç kalışımızın sebebi budur. Halbuki denizcilik geleneğine göre kumandayı devralmak ikinci kaptanın hakkıdır. Gemide huzursuzluk çıkmasın diye sesimi çıkarmadım. Ancak, siz de takdir edersiniz ki, ikinci kaptan sıfatıyla gururum incinmiş bulunuyor…

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bana insanlardan mu bahsediyorsun? Insanlar gecmiste ve mazinin karanlik sayfalari arasinda kaldilar. Bu gorduklerin karikaturden baska bir sey degildir.(Huseyin Nihal ATSIZ-Ruh Adam)

1|0
    0|0
  • "-gerçek nedir hikmet amca?
    -gerçek, iki nokta üst üste koydun mu?
    -koydum hikmet amca. büyük harfle başlanıyor değil mi?
    -hepsini büyük harfle yazsaydın. gerçeğin de soluna çiçek yapma sakın.

-yaz bakalım: gerçek, başkalarının bize uygulamaya çalıştığı tatsız bir ölçüdür.
    -birimi var mı hikmet amca?
    -birimi insandır.."
    Oğuz Atay/ Tehlikeli Oyunlar

1|0
    0|0
  • çok çalışma akıllı çalış

1|0
    0|0
  • Alkenlerin ilk üç üyeleri eten, propen ve büten gazdır. 5-15 karbonlular sıvı, diğerleri ise katıdır.

1|0
    0|0
  • Demek ki kimse kitap okumuyormuş 😂

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• umut imkansız bir sevda değil, imkansızı gerçeğe dönüştürecek bir yol haritasidir.
    MEMED UZUN diclenin yakarışı

1|0
    0|0
Yükleniyor...