Nisan ya da mayıs ayında 1 haftalık bir yurt dışı turu yapmayı planlıyorum. Hangi ülkeyi önerirsiniz?

İtalyaya gittim, italya dışında bir öneriniz çok beğendiğiniz biryer var mı ilk bahar ayları için?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fas'a git derim. Nisan ayında havası güzel oluyor. Uçak biletleri hesaplı. Çöl, orman, dağ, şehir hepsi var. Özellikle Euro'nun fırladığı bir dönemde Avrupa ülkeleri pahalıya gelir.

Geçen Nisan ayında eşimle bir hafta gitmiştim.

Kazablanka'dan başladık, burada pek bir şey yok. Xeina diye bir yerde Tanjir yemiştik, Fas'ta yediğimiz en iyi Tanjir'di.

Sonra Marekeş'e gittik, tam karmaşa :) Sonra da Atlantik kıyısındaki Essouira'ya (Hippi şehri), sonra da Agadir'e geçtik. Sonra tekrar Marekeş'e döndük, ertesi gün çöl turuna gittik. Develerle gidip Berber çadırında kaldık Sahara çölünde. Sonra da Tangier şehrine gidip İstanbul'a döndük.

0|0
    0|0
    • Hocam valla okuyunca çok fantastik geldi:) Hiç aklımda yoktu açıkçası ancak şu andan itibaren araştırmaya koyuluyorum. Peki risk nedir, sıkıntılı biryer mi terör hırsızlık kapkaç vs?

• Hırsızlık, kap kaç fazla yaygın değil, terör konusunda da Türkiye'den de onlarca kat daha güvenli ülke. Ama sorunları yok değil elbette.

Turist kazıklamayı seviyorlar, bir şeyler satmaya çalışan, taksi şey eden çok var. Bir de sık sık afyon satmaya çalışıyorlar, afyon diye sattıkları şeylerin de çoğu kına :D Biraz da pis bir ülke sayılır ama eşim de ben de zehirlenmedik ve hasta olmadık.

Çöl turundan sonra bir de Chefchaouen diye bir yere gitmiştik onu atladım. Mavi bir şehir :)

atlasberberetravel.com/.../...chefchaouen-0011.jpg

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...