Kapat

Bu Video Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Videoda bahsedilen, sözleşmeli sanatçılardan olmak gerçekten zor olsa gerek. Allah hepsinin yardımcısı olsun. Sanatta iyi olabilmek bir ülkenin kendi gelişimini tamamladığını da gösterir aslında. Ama daha temel ihtiyaçların karşılanamadığı bir ülkenin gelişimini tamamlaması da yıllar alacak gibi. Arada harcanan onca insanın hesabıysa, biz inananlar için, sadece diğer tarafta sorulacak. İnanmayanlar için ise, onca insan harcandığıyla kalacak. Sorum şu ki:Eğer ilahi bir güce inanıyorsanız bunca insanın hakkının diğer tarafta verilmesi gerçekten yeterli mi? Eğer inanmıyorsanız bunca insanın hakkının öylece yenilmesine razı olmak, ses çıkaramamak gerçekten sırtı sağlam olanları, beni, başkalarını, acıtır mı? Bir çözüm yolu gerçekten yok mu?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• 4 Yıl denizcilik okudum deniz sektörü tamamen şirketlere terkedildi çıktığım çalıştığım gemiler bana hayatın böyle olmayacağını gösterdi ve son 3 yıldır çiziyorum sürekli çiziyorum 2 kez Cum. Üniversitesi özel yetenek sınavlarına girdim ve en yüksek ygs puanı sahibi olarak sonuç? hüsran. Son sınavdan sonra hocanın yanına çıktım çizimlerimi gösterdim bu çizimleri yapabilecek öğrencinizle tanışmak istiyorum dediğimde kimseyi söyleyemedi. Söyleyemez çünkü torpilim yok tanıdığım yok içimdekileri çiziyorum. Sanat dediğin bu ülkede yalaka olmaktan geçiyor. Onuda yapamayız. Ve ben çizmeye devam edeceğim. Yakında çizgi roman çıkarıyorum. Ve bunu bana sunan ünlü bir yazar oldu. Hiç eğitim almadan DC ve Marvel Türkiye temsilcisinin dikkatini çektiysem üniversitedeki hocaların dikkatini nasıl çekmeliyim? Bazen Türk olduğuma utanıyorum. Bu videoda da herşeyi anlatmış aslında. Sanatta para yok tanıdığın yoksa.

0|0
    0|0
    • Hem üzüldüm hem sevindim senin adına. Üzüldüm çünkü hakkın yenmiş;sevindim çünkü en azından yeteneğinin farkına varan birileri olmuş. Sen kendi şanlı buluyor musun, bilmiyorum ama bence bu ülkedeki birçok insana göre şanslısın. Hakkı yenen herkesin bir gün hakkını almasını umuyorum.

• Başka bir kurumla da anlaşabilirsin, belli olmaz:)

• aynen kısmet aslında şans birazda 😀

Erkekler Ne Diyor 2

• Guzel

0|0
    0|0
  • İlginç bir videodur bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...