Hakkini helal et?

Bana zamaninda cok buyuk hata yapan insanlar oldu ve beni cok incitiler, sonra olaylar uzerinden aylar gecti hakkimi helal etmemi istediler ama ben hakkimi helal etmek istemiyorum!!
Ama bir yandanda vicdanim rahat degil sanki cok gaddarim gibi geliyor bazen ama yinede istemiyorum cunku cooooookkkk kirildimmm o insanlarla yasadigim seyler kucuk inci gibi bahane degil, benim hayatimi mahvettiler.
Simdi sorum su biri sana gelip hakkini helal et dediginde sende etmiyorum dersen, bu gunah mi?

siz hakkinizi hic helal ettiniz mi ya da edermiydiniz yasadiginiz olay hayatinizi zedelemis olsa?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen ettim desende gönlünde o kırgınlık durduğu sürece ahirette illaki karşılaşırsiniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben etmedim.

1|0
    0|0
  • ders ve ibret almak gerek taş atana gül at

0|0
    0|0
    • öyle diyorsun ama iyilik yap denize at olmuyor daha da tepene biniyor zati ve saf duruma dusuyon

• sordum.

• allaha şükürler olsun benim için iyi olan karşı taraftaki insanda bıraktığım intiba

• etmedim.. engelledim

1|0
    0|0
  • Başlığı hakiki helal et diye okudum.

Hakkım varsa herkese haram olsun.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende etmiyorum sürünsün köpek 🐶 😂 Etsek iyi de nefis iste 🙈

1|0
    0|0
    • :) etmesek gunah olur mu bacim sen benden daha bilgilisindir..

• Valla bacım hak senin hakkın etsen sevap kazanırsın da etmesen bilmiyorum 🙈

• Hakkımı yiyene hakkım zehir zıkkım olsun ben yanacagima o yansın eşoleşek

1|0
    0|0
  • Ne olursa olsun ederdim gerisini Allah dusunur

0|0
    0|0
    • edemiyorum ben etmek icimden gelmiyor istemiyorum ama ara ara vicdanimda beni yoklamiyor degil... :( ama yinede etmek istemiyorum

• Kirilan kalplerin hesabi sorulur tatlim az sabret

• Etme o zaman

0|0
    0|0
  • Bu hayatta hakkımı helal etmediğim tek bir insan var. Haram olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...