Nedir bu bazi turklerin avrupa meraki?

Gecen sene istanbula gelmistim tatile bir taksiye bindim ordaki sofor yabanci oldugumu anladi nasil anladiysa bende bilmiyorum sordu nerden geliyosunuz diye fransa diyince baya bir sasirdi sanslisiniz felan dedi . Valla cogu memleketimizin kiymetini billiyor bence , nedir bu merak avrupanin ? Avrupa diyince illede zenginmi demek oluyo?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• avrupadan nefret ediyorum avrupa meraklılarından da nefret ediyorum avrupanın kendi insanlarındanda nefret ediyorum avrupanın herşeyinden nefret ediyorum ne geldiyse başimiza onlar yüzünden geliyor tarih hep tekerrür etti hepsinin canı ta cehenneme kadar yolları var jargonlarındanda nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • yabancı olduğunu belli etme çok pis kazıklıyorlar nezamanki biz elimizi avrupadan çekersek ozaman yükseliriz inşallah

0|0
    0|0
    • Orasi oyle zaten ben her seferinde belli etmemeye calisiyorm gelde sakla yine anliyolar nasil oluyosa turkcemizde aksan varmis guya bilmiyorim

• yani Türksün fransız vatandaşısın, benim babam da makedonya Türklerinden, turist sanan filan var sinir oluyorum, biri Türkçeyi öğrenemedinmi demişti, biraz anlıyorum seni

0|0
    0|0
    • Evet kardesim ya avrupada oturuyorz diye demediklerni brakmiolar bazilari fransada yasiyoqam turklugumude 100 de 100 yasiyorm

• cehaletten baska bse değil

1|0
    0|0
  • avrupa ya özenmek osmanlı yı bile yıktı fazla merak iyi değil.

0|0
    0|0
  • bende yok valla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• siz avrupalılar türkiyeye gelmese sorun yok aslında :/

1|1
    1|1
    • Ne yani memleketimize gelemicekmiyiz, gelncemi sorun oluyor?

• yahu bırakın bunu saçmalamış bol bol.

• Aksan in dan anlamistir

bende hemen anliyorlar, agiz aliskanligim var

konusmalardan soru sormalarindan cevap vermelerimden anlasiliyor

ancak tr olunca sivem degisik oldugunu fark ediyorum

0|0
    0|0
  • Avrupada bir poh yok.avrupa serbestlik oldugu icin cazip gelir.cogu kiside bunu itiraf ediyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...