Azer Bülbül otel odasında ölü bulunmuş. Rahmetli sanatçı için ne düşünüyorsunuz?

Son dakika haberi arkadaşlar , otel odasında ölü bulunmuş.Rahmetli sanatçımız hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Niye öldüğü ile ilgili bir haber yok rahmetlinin ama herhalde otopsi raporundan sonra belli olur. Allah rahmet eylesin.

0|0
21|12

En İyi Erkek Görüşü

• burda bazı süper zekaların sırf dinlemediği için rahmet okumaktan bile imtina ettiğini görünce utandım allah size doğru yolu gösterir umarım.neyse allah rahmet eylesin herşeyden önce bir insandı

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 21

• haberlere göre kalp krizi sonucu hayatini kaybetmis.. cok üzüldüm gercekten sarkilarini cok severek dinledigim degerli sanatcimizin mekani cennet olsun, ALLAH rahmet eylesin insallah..

0|1
    0|0
  • Valla seni bu sorunu okur okumaz googleden asli varmi diye baltim sonrada fanatik azerci dostumu aradim asli varmi diye.. Baktim kiz aglior konusamadi bile... Sok oldum :/

Ne tesadufki bu gun "Azerin albunu aldim" diye elinde azerin albumunu gezdiriodu ayrildigimzda bile azerin albumuyle el salladi oyle sevinmistiki soruyu okuyunca cok sasirdim... Hem azer icin daha cokta dostumm icin... Allah rahmet eylesin.. Dostumun sayesinde sarkilarini ezberledik... Uzunc olumlu dunya kimseye kalmior...

1|1
    0|1
  • dinlemezdim ama yazık olmuş allah rahmet eylesin

0|1
    0|1
  • Beklemediğim bir ölüm.Neredeyse unutmuştum bile adını. Çünkü tvde pek görmüyordum. Neyse Allah rahmet eylesin.

0|1
    0|1
  • Titremesini ve bir filmde bir kadına şaplak atmasını hatırlıyorum ben ya :D

Onun dışında zamansız, beklenmedik bir ölüm.

Sevenlerinin başı sağolsun o.O

0|1
    0|2
  • dinlemezdim ama ani ve genç bir ölüm olmuş. Allah rahmet eylesin

0|1
    0|1
  • Allah rahmet eylesin

0|1
    0|1
  • Uyuşturucu çok kullanırmış zamanında. Allah rahmet eylesin.

0|0
    0|1
    • kullanırsa yazamanmı gerekır olunun arkasından.

• ne alaka, niye ölmüş olabileceğini sölüorum.

• Allah'ı ağzına alıyosun ama "Ölülerinizin iyiliklerini, güzelliklerini anın ve kötülüklerini sarfı nazar edin" bu sözle alakan yok

• ben iyi şeyler düşünüyorum, şarkı sözleri temizdi, diğer arabeskçiler gibi Allah isyan veya sakat sözler yoktu, uyuşturucu aldığını konuştuk arkadaşlarla bu akşam, onun dışında gayet iyi

0|0
    0|0
  • allah rahmet eylesin özuldum ama hayatteyken sarkici denilip hafife alinan kisi öldukten sonra sanatci unvanini aliyor özucu bisey bu

0|0
    0|0
  • yazık yaaa çok üzüldüm gençmiş daha

0|0
    0|1
  • Mekanı cennet olsun. Allah rahmet eylesin...

0|0
    0|1
  • Allah rahmet eylesin... DUYMAMIŞTIM ŞAŞIRDIM BU HABERE

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin:(

0|1
    0|1
  • Başımız sağolsun.

0|1
    0|1
  • ya arabesk dınlemem ama valla üzüldüm allah rahmet etsin :((((

0|1
    0|1
  • allah rahmet etsin basiniz sagolsun mekanida cennet olur ins azeri bulbulmu:)))

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin...

0|0
    0|1
  • anaaa ciddi mi işe bak.Üzücü.

0|0
    0|1
  • Çok üzüldüm.

0|0
    0|2
  • "sanatçımız"? badem gözlü olmuş şimdiden.

1|0
    2|3
    • hı hı.

• sevgili mortozluk caktırma ben eskı dusmanın yenı dostun sevgıler dostum...(nedenını bılıyorsun bu konuyla alakası yok aarkadaslar))

Erkekler Ne Diyor 11

• Ne diyeyim ölenin arkasından , Allah rahmet eylesin

0|1
    0|2
  • Ben ortaokula giderken bayağa hayatımıza girmişti.Herkes onun taklidini yapıyordu.Şu titriyerek söylediği titriyorum şarkısı :) Allah rahmet etsin ne diyelim

0|0
    0|1
  • Severdik..

0|0
    0|1
  • hep titrerdi şarkı söylerken çok üzücü.

0|0
    0|0
  • küçükken arabeskçi arkadaşlarımın "kurşun yedim ey, sol yanımdan, yaralandın mı heyecan'dı heralde. diye dörtlük okurlardı ve tebessüm ederdim. tek bunu hatırlıyorum. allah rahmet eylesin.

0|0
    0|1
  • Allah rahmet eylesin..Küçüklükte az taklidini yapmadım :) Belki de tek tük eğlenceli anılarımdan birine eşlik etmişti.

0|0
    0|2
  • titrek lamer

0|0
    1|1
  • kardeşim ölmüş kadar üzüldüm

0|0
    0|0
  • ben şahsen severdim

0|0
    0|1
  • Şaşırdım...