Rock'n Coke bu yıl fena tırt.

Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar. Bir iki isim dışında beklediğime değmedi. Kombine elimde patladı.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• bana gereksiz bir etkinlik gibi geliyo doğrusu

0|0
    0|0
    • Ben de yıllardır özenirim. Beğendiğim gruplar isimler gelir gidemem. Bu yıl gidebiliyorum ya özenmişler berbat olsun diye. Bana da çok gereksiz bir etkinlik gibi geliyor artık.

• Yok hayır aksine. Benim de ortam olarak mesela pek haz duyduğum söylenemez. Sadece okul bitti bitiyor ve gençlik adına bir şeyler yapayım dedim :) Geçmiş yılları göz önüne alarak iyi isimler bekliyordum ama hayal kırıklığına uğradım.

• hmm :) bütün yıldızlar senin olsun o zaman

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu sene evet tırt. ama görmeyenler gitsin.

0|0
    0|0
  • yarın bugün ıyrın meydın geliyor sen ne diyorsun yiaa :/ bu arada rockn coke'a hangi gruplar geliyor :)

0|0
    0|0
    • Iyrın Meydın geliyor hoşgeliyor da. Biz de kendimizi şartlandırdıydık yani :D Arctic Monkeys, Hurts, Palma Violets, Maximo Park, Triggerfinger, Little Boots, Rubik, Everything Everything, Aylin Aslım, Duman, Manga, Can Bonomo. Açıklananlar bunlar.

• Ahahaha :D Gezi parkı :D

• gezi parkı benim projem :P :D linkin park , maximo park varda bizim gezi parkımız olmasın mı :D

• baktımda hiç sevmedim zaten beklemiyordumda olsunda gidelim diye..

0|0
    0|0
  • ortaokuldayken daha çok reklamını görüyordum neden bu sene çok duyuru olmadı

0|0
    0|0
  • Kısmet be kuzu bende katılmıycam 12 adada olcam o sıralar :D

0|0
    0|0
  • kim geliyormuş bu sene

0|0
    0|0
    • Arctic Monkeys, Hurts, Palma Violets, Maximo Park, Triggerfinger, Little Boots, Rubik, Everything Everything, Aylin Aslım, Duman, Manga, Can Bonomo. Açıklananlar bunlar :/

• harbi tırtmış.arctic monkeys iyi ama

• iki şarkısı var diğerleri işe yaramaz onunda

• İsimlerin ne önemi vr amaç eğlenmek ..dağitmak ..svişmek değilmi..

0|0
    1|0
    • Yok ya. Bilmediğim etmediğim adamlarda nasıl eğlenebilirim ki. Şarkıya eşlik edemeyince bende eğlence bitiyor.

Kızlar Ne Diyor 3

• bende bu sene üni bitmeden bir gideyim diyordum da hayal kırıklığına uğrayanlardanım

0|0
    0|0
  • Bence de tırt.. Gitmeye değmez.

0|0
    0|0
  • kimler var ?

0|0
    0|0
    • Arctic Monkeys, Hurts, Palma Violets, Maximo Park, Triggerfinger, Little Boots, Rubik, Everything Everything, Aylin Aslım, Duman, Manga, Can Bonomo. Açıklananlar bunlar :/

• tırt tırt.

Yükleniyor...