Denize gitmek istiyorum

Arkadaşlar iğneadaya giden var mı? Denizi nasıl? Ya da başka önerebileceğiniz bir yer büyükadaya gittim ama tekne ile açılıp girmiştim denize gayet güzeldi. Ama o da rezervasyonlu Şu an adresini bulamıyorum onun. Ya adalar ya da iğneada falan ne önerirsiniz? Yani yakın yerler olmalı. Hani antalya falan demeyin veya bodrum. Ağustosta zaten antalya ya gideceğim. Şimdi serinlemek için sadece. Ya da otellerin havuzları hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kilyos'a git...

0|0
    0|0
    • denizi iyi yani?

• evet. en yakın mesafe günübirlik git gel.

Erkekler Ne Diyor 4

• malesef gökçeada ve heybeliada harici gitmiyorum :P

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ortam hoşuma gitmedi. hem adalar bana daha yakın olduğu için rahatlıkla adaları seçtim

0|0
    0|0
  • marmaris veya alaçatı diyorum

0|0
    0|0
  • ben iğneadayı sevmedim. adalar iyidir büyükadanın arkasında yüzersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen gel Bandırma'ya burası iyi. Tatlısu mevkiinde denize girilecek yerler var. Bunun dışında Erdek iyidir tavsiye ederim. Ama Ocaklar'ın denizi biraz yosunlu ve denizanaları var. Ancaaak Kapıdağ yarımadasının öbür ucunda Büyükove ve Küçükova koyları var denizi de süper eminim hayran kalacaksın aynı Fethiye - Ölüdeniz gibi :))) ancak oranın da biraz dalga sorunu oluyor maalesef .s

0|0
    0|0
    • olsun ya çoook teşekkür ettim :)

• rica ederim :) Bandırma'ya beklerim güzel yerdir :) İstanbul simitçimize uğramayı, sahilinde dolaşmayı, Kafkas cafemizde çayını yudumlamayı da sakın unutma :)))

Yükleniyor...