Black Metal dinleyen var mı?

Black metal dinleyeniniz var mı yahu? Eğer dinliyorsanız hangi gruplar?

Sadece Mayhem'i biliyorum, pek dinleyen de görmedim ama... Dün aklıma Per Ohlin geldi üzüldüm lan.

Güncellemeler:
Bir tane bile yok mu!? Lan bari bir iki grup bakın da adını yazın. Güldüm.

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• çok pis metalciydim. bılek tıreş det metal sonracıma hep siyah giyerdim 32 yerimde piyırsing vardı çıkardım şimdi kevgir gibiyim. ayrıca süpersonik brutal vokal yapabiliyorum, 3 dakika kesintisiz böğürebilme yetisine sahibim, arada soluklanıyorum tabi. sesim çok yanıktır. inanmazsınız şimdi. (brutal konusunda ciddiyim.) boğğğ.

gates of eternity var bildin mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• black sevmem pek ama marduk var,moribund oblivion var ki türk bu arkadaşlar :D immortal var dimmu borgir var rotting christ var varda var

0|0
    0|0
  • Sevmem ama ergenken dinlerdim...

Metalin felsefesine aykırı gruplar ve sözler Black Metal. Heavy Metal sistemin kötü yanlarını eleştirir, haksızlığı dışa vurar. Black Metalin akla mantığa sığar bir yanı yok.

İlla grup ismi istiyorsan Bathory bu işin babasıdır. Black Bathory ile başlar...

0|0
    0|1
  • Sevmem,çok nadir dinlerim.Onlar da türün bilinen gruplarından olur.Dimmu Borgir,Cradle of Filth filan

0|0
    0|0
  • Metalin felsefesine aykırı gruplar ve sözler Black Metal. Heavy Metal sistemin kötü yanlarını eleştirir, haksızlığı dışa vurar. Black Metalin akla mantığa sığar bir yanı yok.

Katılıyorum. Marduk ve Cradle çok dinleyen insanları biliyorum. Ama benim tarzım daima Glam Metal oldu.

0|0
    0|0
  • Mayhem, Burzum, Cradle of Filth, Dimmu Borgir falan geliyor aklıma. Vokalin geri kaldığı şarkılar dinlenebiliyor lakin "böğ'ü" öne çektikleri zaman katlanamıyorum.

Şunu bir kaç saat aralıksız dinle. Sarhoş olduğunu hissedeceksin. link

0|0
    0|0
    • cradle of filth heavy müzik yapıyor diye biliyorum. yanlışım varsa düzelt :)

• Senfonik black metal olması lazım. Aralarında en dinlenilesi Cradle zaten. Hep birlikte dinleyelim. link

• eskiden dinlerdim Emperor, Dimmu Borgir children of bodom deth cradle filan...hey gidi günler be.

0|0
    0|0
  • biraz geç olcak ama nick'imdende anlaşılacağı üzere ben diliyorum

0|1
    0|0
  • Öyle hastası değilim.. Hem bu varken ne black metali ya?

link

1|0
    0|0
  • yokmuş işte ne kasıyon şsdlfş

0|0
    0|0
  • bir aralar cradle dinlerdim o kadar..

0|0
    0|0
  • yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok gençtim o zamanlar çok. Norveçli Black Metal gruplarına fena takıktım. Geçti artık. Erkek kardeşim ki senle yaşıt, facebooktaki bir grubun admini. Bayılırım black/death/doom metal gruplarına.

0|0
    0|0
  • Bu şarkıyı ve grubu dinlememiş bir varlık BM'den bahsetmesin bana :( Hislerin dibinin dibi :(

Dawn - The Knell and the World link

0|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • Ergenken dinlerdim. İsimlerini bile hatırlamıyorum. Artık güney koreli, japon grupları dinliyorum.

0|0
    0|1
  • Herkes ergen olmak zorunda mi lan

0|0
    1|0
Yükleniyor...