Okuduğunuz kitaplardan hangisini yazarın sizin adınız ile imzalamasını isterdiniz?

Ben Nutuk ile Dönüşüm arasında kaldım. Bir yanda milliyetçilik ile hayranlık arasında sıkıştım sanırım ama imza gününe katılma şansı da olursa Nutuk derim.
Okuduğunuz kitaplardan hangisini yazarın sizin adınız ile imzalamasını isterdiniz?#Wimpy

1|1
2910

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 28

• Ay kesin -leri yerim ama Semih Öztürkçüğüm imzalarsa kitabımı mesuut olurum 🌺
    Kitabıyla paylaştığım fotoğrafı beğenip paylaşmıştı zaten bir tek imzası eksik 🌺
    http://i.hizliresim.com/6rzobP.png 🌺

0|1
    0|0
  • Yılmaz Özdil'i çok okuyordum bir dönem imzalattım da ama geçti artık beğenmiyorum.
    Bazı şeyleri abartınca kabak tadı veriyor herhalde.

0|1
    0|0
  • Dönüşüm'ü bende okudum bu arada... Alma Katsu isimli bir yazarın 3lü serisi var bende, onları imzalatmak isterdim

0|1
    0|0
  • J. K. Rowling olabilir

0|1
    0|0
  • Daha çok günümüzün değil geleceğin (göremeyeceğim kadar geleceğin) çok çok çok büyük yazarlarından imza almak isterdim
    Bir de Atatürk'le Jane Austen 💕

0|1
    0|0
  • Kesinlikle Ayse Kulin :)

0|1
    0|0
  • Çok sevdiğim kitaplar ve yazarlar var fakat imza bende hiçbir şey ifade etmiyor imzalı olsun istemezdim

0|1
    0|0
  • Nutuk tabi ki.

0|1
    0|0
  • Mümkün olsa Dostoyevski, Tolkien ve elbette ki Atatürk.
    J. K. Rowling

0|1
    0|0
    • Kitap olaraksa sırasıyla Yeraltından Notlar, Hobbit ve Nutuk.
      Zümrüdüanka Yoldaşlığı

• Çok var ama Elif Şafak Dan Brown Ayşe Kulin Buket Uzuner Canan Tan Tuna kiremitçi Zülfü livaneli tess geritsen kitaplarını korkumdan okuyamadım ama kendisini görmek için imza gününe gidebilirdim

0|1
    0|0
    • Tess Gerritsen'in kitapları korku değildir ki pek polisiye üzerine kuruludur. İğrenç ölüm sahneleri olabilir yalnızca hepsi o :D

• Evet özellikle cerrah 😂 Olsun işkenceli cinayetler falan varmış çok korkutucu 😂😂

• o kadar fazla bir şey yok ya cerrah güzel kitaptır :D Çırak daha iğrençti :D

• İmza olayına fazla değer biçen biri değilim. Ben yazarı değil, yazdıklarını okuyorum.

1|0
    0|1
  • Ben incir kuşlarından çok etkilenmiştim 😳😔 ağlayarak okuduğum tek kitap olduğu için , o kitabı tercih ederim

0|1
    0|0
  • Siyah kan

0|1
    0|0
  • hepsini imzalatmak isterim ama evet bende dönüşümü imzalatmayı çok isterim

0|1
    0|0
    • Gerçi kafka kızar kitabını okuduğumuz için :D

• sevmiyorum ben onu arkadaşına ihanet eden adamla ne konuşacağım :D

• şimdi adam bence doğru olanı yapmış... doğru olan için arkadaşını satmak gerekiyorsa yapılmalı bence... kızma adamcağıza :D o olmasa cağnım kitapları fareler böcekler yiyecekti...

• John green olabilir

0|1
    0|0
  • Özellikle Zülfü Livaneli, Khaled Hosseini ve Diane Setterfield yaşayanlardan.

0|1
    0|0
  • Canan tan😊

0|1
    0|0
  • Yazarın imzası kitabı zaten

1|1
    0|0
  • John Verdon, Dave Gurney serilerimi imzalaması harika olurdu

0|1
    0|0
  • Oğuz Atay

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    8

Erkekler Ne Diyor 9

• İmza almak çok da değerli bir şey değil ancak tanışmak istediğim kesinlikle Nutuk kitabının yazarı olurdu :) Bence her Türkün isteği bu olacaktır.

2|1
    0|0
  • Ahmet Ümit-İstanbul Hatırası diyebilirim.

0|1
    0|0
  • hepsi

0|1
    0|0
  • Yeraltından notlar

0|1
    0|0
  • J. R. R. Tolkien'in imzasini isterdim ya da Mustafa Kemal Atatürk'ün

0|1
    0|0
  • jane casey