İnsanoğlunun sizi en çok şaşırtan davranışı nedir?

Kaç milyar insan varsa, o adette de fıtrat çeşitliliği var; zira Yaradan'ın en nadide ve karmaşık eserlerinden insanoğlu. Peki sizi en çok şaşırtan insan davranışı/ları nedir/lerdir?İnsanoğlunun sizi en çok şaşırtan davranışı nedir?
Hayırlı Cumalar...

Güncellemeler:
Nankörlüğü, bencilliği, inançtan her ne sıfatta ve zikirde olursa olsun uzaklığı, kadir kıymet bilmezliği ve de iki yüzlülüğü açısından insanoğlu beni hep şaşırtmıştır; dünya bir sahne hayat da bir senaryo ise bu kurguyu izlemek hayat boyu en büyük edinimlerimden birisi olacaktır sanırım...

Ya Rab, kıymet bilip şükür edebilmeyi bilenlerden olmayı nasip etsin.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Son zamanlarda nedense hepbir "kendini bilmezlik" dikkatimi çeker oldu. İnsanlar ne haddini biliyor artık ne de yerini... Elbet bu en büyük sorun değil insanlık adına " nankörlük, bencillik, iki yüzlülük ( 2 olsa iyi...), boşvermişlik, genişlik, vicdansızlık..."
    İnsan olarak tanımlıyoruz herkesi ama "insanlığı" bilmeyenler çok fazla...
    Ne olacak ki bu sonumsuz, nereye gidiyor "insanlık"...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Nankörlüğü 😂😂

0|1
    0|0
  • Bir çok şey var mesela bir davranışı ayıplar eleştirir bakarsın yarın aynısını yapıyor e hani böyle böyle dediydin nooldu diyorum ne var ki bunda diyorlar :D

0|1
    0|0
    • '' Tutarsız olmayın genşler ! '' :))
      Katılıyorum, kendimize dönüp bakmayı pek sevmiyoruz herhalde...

• Oyuncular beni şaşırtıyor

0|1
    0|0
    • Çok kaliteli oyuncular var; maşallah onlara, bakıyorsunuz fikren aslında çok tutarlı ve de kıymet bilirler olduklarını yansıtıyorlar ama içini görüyorsunuz ki ne de büyük hüsranlar barındırıyorlar.
      Aynen öyle katılıyorum size...

• kendi eline iğne baktığında çığlıklar atıyorken başkasının nasıl canını yakabildiği (acımasızlık)

0|1
    0|0
    • Toplum olarak bir '' hissislik '' halindeyiz; kaldırım kenarında kadını bıçaklıyorlar, kendine herif diyenler de elinde çekirdek izliyor ve hatta kameraya çekiyor, yazık!
      Allah sonumuzu hayır etsin.

• amin ne diyim en azından insan çevresindekileri düzene sokmalı

• Ser*fsizliği.

0|1
    0|0
  • Nefes almasi

0|0
    0|1
  • Yuzune baka baka yalan soylemelerii
    ..

0|1
    0|0
    • Eh; o da bir özelliktir ya, nasıl bir fıtrat göstergesiyse artık...

• Öyle kaliteli oynuyorlar ki eldeki gerçekten şüphe ediyor dimi insan :))))
      Ders işte bunlar.

• Hayatimin en iyi derslerinden biri oldu kesinliklee..

Erkekler Ne Diyor 2

• buna örnek olarak uçan adam Sabri var

0|1
    0|0
  • Nankörlüğü ve bencilliği

0|1
    0|0
Yükleniyor...