Konsere gitmeyi sever misiniz?

Ben severim. Duman konserine gitmek hala nasip olmadı ama😒

1|1
2843

En İyi Erkek Görüşü

• duman joly joker de vardı ben de gidicem çok özledim. Herkwsin konserine gidilmez zaten Geçen sene beya iyiydi bu sene de formundan kaybettiğini sanmam

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Türkiyede Duman - Gripin - Emre aydın - Murat boz - murat dalkılıç konserlerine gittim. Almanyada pek bunlar yok yabancılara gidiyorum ve çok severim konser gayet iyi güzel

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

• çok severim hemde..

0|0
    0|0
  • sevdiğim sanatçıların konserine gitmeyi severim en son 2 kez sıla konserine gitmiştim ondan önce kıraç ve funda arar konserlerine gittim bir kez de Emre Aydın'a gitmek istiyorum bostancıda varmış bakalım kısmet olursa gideceğim.

0|0
    0|0
    • şebnem ferahı unutmuşum bak o da vardı Şebnem Ferah-Kıraç-Sıla bizzat konserine gittiğim sanatçılar bunların yanında ekstradan dinlediğim Gece Yolcuları-Gripin-Mor ve Ötesi, Funda Arar ve Erol Evgin bu ekstralar genelde halk konserlerinde ya da gittiğim konserlerde sanatçılarla beraber konsere katılanlardı

• İnsanlarım çok olsugu yerleri sevmiyorum

0|0
    0|0
  • cok severim konsere gitmeyi ebru gundes murat boz hadise ajda pekkan tarkan emir gitmedigim konser kalmadı😄

0|0
    0|0
  • yok ya dünyaca ünlü biri değilse gitmem

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • hiç gitmedim

0|0
    0|0
  • çook

0|0
    0|0
  • Yalnız gitmeyi sevmem ;(

0|0
    0|0
  • Severim, gittiklerim arasında en iyisi Tuborg Gold Fest'ti. Bugünde Ankara'da Şebnem Ferah var, gideceğim diye umuyorum.

0|0
    0|0
  • Daha dün akşam gittim :D

0|0
    0|0
  • Sevmem

0|0
    0|0
  • Duman konserine 3 kez gittim; kizlar ayilip bayiliyo sutyen firlatanlar cilgin ya 😂

0|0
    0|0
  • Pek sevmem

0|0
    0|0
  • Hayır, sevmemm

0|0
    0|0
  • severim

0|0
    0|0
  • Aynen bende severim :)

0|0
    0|0
  • Hayır, aşırı ses ve yanıp sönen ışıklar benim kimyamı bozuyor.

0|0
    0|0
  • kaç kere geldiler ankaraya niye gitmedin? jolly jokeri takip et

0|0
    0|0
  • Turkiyede az grubun konserine giderim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 27

Yükleniyor...