Sizinde başınıza geldi mi her ramazan aklıma gelir :)

ramazan ayında bir iftar davetine gitmiştim okul gibi bir binanın bahçesinde yapılıyordu iftar o günde hiç uyumamıştım bir yandan da açıktım tabi iftar saatine kadar uyuyayım diye geçtim binada boş bir oda da bir ofis koltuğu buldum üzerine kurulup uyudum. bir kalktım kan ter içinde kalmışım midem kazınıyo açlıktan ölmek üzereyim başım dönüyo felan. neyse çıkıp yemek yiyim iftara yetişemedim herhalde dedim aşağı indim. sofra yeni toplanıyo durun durun dedim uyandırmamışsınız iftara dedim. beni iftara davet eden arkadaş yakaladı kolumdan olum bir gündür seni arıyoruz iftara niye beklemeden gittin dün dedi. ne saçmalıyorsun oğlum sen dedim. meğerse ben 25 saattir uyuyomuşum :D asdfgdg

0|0
19|5

En İyi Kız Görüşü

• uc dort yıl onceydı sanırım ramazanın ilk günü florya'ya bir anaokulana resim dersi vermeye gitmiştim ,bahcesı cokj guzel ve incir ağacı vardı zaten incir gordummu dayanamam hemen dalınan iki tane kopardım birini yedim ikinciyi ısırdım oruclu oldugum aklıma geldı :) hemen geri tükürdüm.

0|1
    0|0
    • :D dayımla arkadaş gibiyiz sizin gibi unuttu oruç olduğunu erik ağacına daldı yiyo gördüm hemen oruc değil misin tükür onu dedim. ne biçim insansın hatırlatmak zorunda mısın bari yeseydim de bitince hatırlatsaydın demeye başladı. :D

Kızlar Ne Diyor 18

• var be ...

.

0|1
    0|0
  • yok artık:D

0|1
    0|0
  • bende ,uni de yurtta kalırken,2 güne yakın uykusuz kalmıştım.akşamüzeri okuldan sonra bir yattım,ertesi gün akşam uyanmışım meğerse :) sanki sabah olmuş gibiydi,başka bir dünya gibi sersemlemiştim ...

1|1
    0|0
  • Şaka yapıyorsun? :D

0|1
    0|0
  • bu anlattığın gerçek mi?

0|1
    0|0
  • Hahahahahahahaha yuh yaa :D

0|1
    0|0
  • şimdi bişey derdm de ayıp olacak :d

0|1
    0|0
  • hadi canım :) gerçekse çok komik

0|1
    0|0
    • ciddiyim 2 yıl önce başıma geldi :D üstelik olaya şahit olan herkes beni her gördüğünde bunu hatırlatır :D

• iyiymiş :)

• hahahahaha :D :D Hiç böyle birşey gelmedi başıma güldüm valla :D

0|1
    0|0
  • Çişin de mi gelmedi ?

0|1
    0|0
    • bişey yiyip içmedim ki nasıl gelmesini bekliyosun :)

• kafamda deli sorular :D :D

• :D kesinlikle

• 25 saat ne ya? Ahahah :d

0|1
    0|0
  • Geçmiş olsun:)

0|1
    0|0
  • hay maşallah acıdım seni :D

0|1
    0|0
  • yuh :D

0|1
    0|0
  • pardon ama hööh anasını :D ne kadar yorgun olsam da uyuyamam o kadar

0|1
    0|0
  • bu olay gerçek mi :D

0|1
    0|0
  • Ohaa ciddi misin :D :D :D

Bana hiç olmadı. Dün 3 kere uyudum 1-2 saat sürdü hepsi. :/

0|1
    0|0
    • normalde bende çok uyumam da o gün çok uykusuzdum :D hala anlatırlar beni çok aramışlar :)

• ALLAH bilir ya. Bayılma durumu değilse olur heralde. :)

• olur inşallah ne diyelim :D

• oha yok artık :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 30 saat uyuduğumu bilirim. Ama en ilginci dayımlarla içtikten sonra pazar öğlen 4 de yatıp pazartesi günü akşam 8 de kalkmamdı.

0|1
    0|0
  • hahaha:D gül gül yarldm ya:d 25 saat nasl uydun arkadaş sen:D

1|1
    0|0
    • valla arkadaş kolumdan tuttu nerdesin olum sen diyor bende bir saat için ne tantana yapıyosun la geldik işte dedim elindeki sarmalardan bir lokma attım ağzıma kurt gibi acıktım uyandırmamışsın dedim olum bir gündür ortada yoksun diyince sarma boğazımda kalıp boğuluyodum :D

• Çok iyi bak bu :)

benimde tam tersi başıma geldi. saat 20.30da iftar açılıcak ben 19.00 gibi yattım dayanamıyordum. sonra kalktım direk masaya oturdum anne zaman geldimi vs çok açım yemekleri getir. saat 19.15 miş. abi 15dk uyumuşum ama ömür gibi geldi

0|1
    0|0
  • bu tarz bir olay benimde başıma geldi ama bu kadar uzun değildi :)))))) senin ki çok komikmiş gül gül öldüm yaaa :DDD

0|1
    0|0
    • ben o güne kadar hayatımda 9 saat uyumamış biriydim asdfsf :D

• hee yok ben öyle değil bıraksalar 3 gün 3 gece uyurum :DD

• :D

• yok artık massalllahhhhhh

0|1
    0|0
Yükleniyor...