Telefonda Maximum Kaç Dakika Konuşabilirsiniz?

Soru daha önce sorulmamıştır büyük ihtimal. Şu Telefonda uzun uzun konuşanlara uyuz oluyorum. Ben telefonda maximum 5 dk felan konuşurum daha fazlası sıkar. Biraz önce teyzem aradı 34 dakika konuş konuş kolum ağrıdı ya. Peki siz? :D

Güncellemeler:
Sony Xperia Z kullanıyorum. Komşum telefonu istedi bayan. Bedavamda vardı. Telefonu verdim. Konuşuyo 1 saat geçti aradan kadın telefonu suratından ayırdı kadının suratında telefonun izi var telefonda kadının TER i var çok iğren.ti. Telefonu yıkamak zorunda kaldım. Buda böyle kötü bir anı işte :)

0|0
135

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Hiç sevmem ama 1 saat konuştuğum olmuştur zamanın nasıl geçtiğini anlamadan

0|1
    0|0
  • 5 dk belki dha az

nefret ediorm telefonla konusmaktan

0|1
    0|0
  • Maksimum 7 saat konuştum.

Hayatım boyunca o kadar konuşmamıştım ama konuştuğum kişi değerli biriydi.

sgdhagd

0|1
    0|0
  • başkalarıyla konuşamam hele hele teyze hala dayı ama sevdiğim kişiyle sabahlara kadar konuşurum çok oldu yani gece sabaha kadar uyumayıp konuşduğmuz..

0|1
    0|0
    • tabi akrabarla konuşumuyo bayıyo dimi :) benimkiler de konuşmayı bir seviyo bir seviyo anlatamam

• ne alaka erkek ocağa yemek koymazmı belki acıkmışın yemek ısıtyon allah allah ( ama çaktırma profilne hiç dikat etmedim kız sanıodum) :)

• Ha ha :D bak ya Hayranı olduğum kişinin fotosu o :D

• Hiç sevmem telefonda konuşmayı ; soru soracaksam cevabını alır kapatırım.

0|1
    0|0
  • ya şarj biter ya uykum gelir.

0|1
    0|0
  • Genelde geceleri 5-6 saat konuşuyoruz ..

0|1
    0|0
  • 1 saatten fazla da konuşurum :D

0|1
    0|0
  • 130 dk konuştuğumu biliorum ne konuştuysam artık :) ama sevgilimle en fazla 15 dk sürüyo :)

0|1
    0|0
    • Sevgiliyle niye 15 dakika ? siz aşkım sen kapat - hayır aşkım sen kapt - olmaz aşkııım sen kapt yapmıyonuz mu ? :D

• Öyle bse yapsam hic şüphem yok çocuk gibi napyon der kapatacaksan kapat oyalama beni :D

• reklam kokuşumu alıyorum ne:):)

0|1
    0|0
  • Sevdiğim biri ise saatlerce konuşurum rekor bile kırarım :) ama değilse bahaneler üretir kaparım

0|1
    0|0
  • 5 dakika bazen onemli bir sohbetim oldumu uzunda surebilir sohbetim.

0|1
    0|0
  • Telefonla konuşmuyorum ben

0|1
    0|0
    • sizin orda telgraf mı kullanılıyo hala :D

• O zaman size güzel bir haberim var Posta Güvercini diye bir şey var mektup gönderiyosun :D :D

• Dumanla haberleşen arkadaşa sesleniyorum. Yalnız değilsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• 34 dk ya mı laf ediyorsun 2,5-3 saat konuştuğumu bilirim :))

Bu ara yurtdışı 1-1,5 saat sürüyor. Viber ücretsiz nasıl olsa :D

0|1
    0|0
  • 5-7 dakika ortalama.

0|1
    0|0
  • Sanırım rekorum 2 saatti.

0|1
    0|0
    • Wow bu gibi durumlarda ya kola kramp girer ya da telefon surata yapışır.

• baş parmaklarımın eklem yerleri yara olurdu. Ulan ben ne psikopatmışım bak şimdi kendimden tiksindim.

• Geçmiş olsun çıkıp sokakta oynamak daha zor dimi :D evde eklem yerlerinizi yara yapıyonuz :D

• Şarzı Bitene Kadar ..

0|1
    0|0
    • Bu telefondan telefona fark gösteriyo 5 senelik çok kullanılmış nokia telefonun şarjı 10 dakikada boşalıyor mesela :D :D :D

• Artık Kac Saat Dakkaysa Gittigi Yere Kadar ..

Yükleniyor...