Kapat

Kitap Satış Sitelerinden Tavsiye Edeceğiniz?

Şu ana kadar hangi kitap satış sitelerinden alışveriş yaptınız ve en çok hangisini tavsiye edersiniz? Herhangi bir kitap satış sitesiyle ilgili yorumunuz varsa burada paylaşabilirsiniz.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Odakitap'ı kesinlikle tavsiye ederim. En ucuza buradan kitap buluyorum. Ve fazla sipariş verdiğinde hediye kitap da gönderiyorlar.

0|2
    0|0
    • Odakitap sitesinden şu ana kadar 3 kere alışveriş yaptım, 2 tane hediye kitap verdiler :-) Ben genellikle bu siteden tek seferde 50-60 liralık alışveriş yapıyorum. Ve fazla sipariş verdiğinde hediye kitap gönderiyorlardemişsin. Kaç liradan sonra ayrıca 1 hediye kitap daha gönderiyorlar?

• Ben genelde 80 100 lira arasında yapıyorum bana da 1 kitap geliyor zaten :D

En İyi Erkek Görüşü

• Kitapçıdan alıyorum tabi bu sömürü şirketleri değil küçük kitapçılardan, alırken sohbetimizi muhabbetimizi de yapıyoruz varsın 5 lira fazla vermiş olayım belki benim sayemde bir kitapçı daha açılır..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• D&R tercih ederim hep. Hem diğer internet siteleri ve mağazasına göre fiyatlar daha ucuz hemde bir sorun yaşamadan getiriyorlae hatta evimin yakınında mağazası var gider ordan beğenirim internetten sipariş ederim memnunum

0|1
    0|0
  • kitap seç. kargo bedava ve bayag indirimli bu ara

0|1
    0|0
    • Nasıl? 1 liralık alışveriş yapsak bile kargo bedava mı?

• bide el insaf bir liralık olsa alcn mı 😹 adamı zarara sokcn iyice. arkds 10 liralık aldı. en azından o kadar olmli

• ben 10 tane kitap aldım. bı baktım kitabın birini hesaplamamislar.9 kitap parası ödedim.😹

• okuoku iyidir

0|1
    0|0
  • kpss icn mi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• babil

0|1
    0|0
    • Neden o, diğer sitelerden iyi olan ne gibi özelliği ve kampanyaları var?

• gonderdigi kargolar sorunsuz geliyor cok alisveris yaptım sorun yasamadim ayrica içinde klasik not defteri cep defteri tarzi hediyeler geliyor ve ayriyeten bir ucret sınırı var 75 veya o tarz bir miktar, kargo yok ve piyasadan 10 lira filan ucuza geliyo kitap başına

• kitapyurdu'nu kullanıyorum, henüz sıkıntı yaşamadım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...