Kitap Satış Sitelerinden Tavsiye Edeceğiniz?

Şu ana kadar hangi kitap satış sitelerinden alışveriş yaptınız ve en çok hangisini tavsiye edersiniz? Herhangi bir kitap satış sitesiyle ilgili yorumunuz varsa burada paylaşabilirsiniz.

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• Odakitap'ı kesinlikle tavsiye ederim. En ucuza buradan kitap buluyorum. Ve fazla sipariş verdiğinde hediye kitap da gönderiyorlar.

0|2
    0|0
    • Odakitap sitesinden şu ana kadar 3 kere alışveriş yaptım, 2 tane hediye kitap verdiler :-) Ben genellikle bu siteden tek seferde 50-60 liralık alışveriş yapıyorum. Ve fazla sipariş verdiğinde hediye kitap gönderiyorlardemişsin. Kaç liradan sonra ayrıca 1 hediye kitap daha gönderiyorlar?

• Ben genelde 80 100 lira arasında yapıyorum bana da 1 kitap geliyor zaten :D

En İyi Erkek Görüşü

• Kitapçıdan alıyorum tabi bu sömürü şirketleri değil küçük kitapçılardan, alırken sohbetimizi muhabbetimizi de yapıyoruz varsın 5 lira fazla vermiş olayım belki benim sayemde bir kitapçı daha açılır..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• D&R tercih ederim hep. Hem diğer internet siteleri ve mağazasına göre fiyatlar daha ucuz hemde bir sorun yaşamadan getiriyorlae hatta evimin yakınında mağazası var gider ordan beğenirim internetten sipariş ederim memnunum

0|1
    0|0
  • kitap seç. kargo bedava ve bayag indirimli bu ara

0|1
    0|0
    • Nasıl? 1 liralık alışveriş yapsak bile kargo bedava mı?

• bide el insaf bir liralık olsa alcn mı 😹 adamı zarara sokcn iyice. arkds 10 liralık aldı. en azından o kadar olmli

• ben 10 tane kitap aldım. bı baktım kitabın birini hesaplamamislar.9 kitap parası ödedim.😹

• okuoku iyidir

0|1
    0|0
  • kpss icn mi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• babil

0|1
    0|0
    • Neden o, diğer sitelerden iyi olan ne gibi özelliği ve kampanyaları var?

• gonderdigi kargolar sorunsuz geliyor cok alisveris yaptım sorun yasamadim ayrica içinde klasik not defteri cep defteri tarzi hediyeler geliyor ve ayriyeten bir ucret sınırı var 75 veya o tarz bir miktar, kargo yok ve piyasadan 10 lira filan ucuza geliyo kitap başına

• kitapyurdu'nu kullanıyorum, henüz sıkıntı yaşamadım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...