Diğer Kitap Satış Sitelerinden Kim Alışveriş Yapıyor?

Piyasada bakıldığında 40-50 kadar kitap satış sitesi var. Bunların içinde en bilinenleri kitapyurdu, idefix, odakitap, eganba, okuoku, ilknokta, ucuzkitapal, babil ve D&R. Peki geri kalan 40 kadar kitap satış sitesinden kim alışveriş yapıyor, o siteler bünyelerinde maaş verip çalıştırdıkları en az 6-7 kişiye rağmen nasıl batmadan ayakta kalabiliyorlar? Bir kitabı Kitapyurdu ve idefix'ten % 40 indirimle almak varken aynı kitabı o diğer sitelerden kim % 20-25 gibi az indirimle alır ki? Zaten ülkemizde internetten kitapsatın alan birkaç yüzbin kişi var, onlarında büyük çoğunluğu bu dediğim sitelerden alışveriş yapıyorsa kim o diğer sitelerden alışveriş yapıyor da o siteler batmadan yıllardır ayakta kalabiliyor :-D?

Güncellemeler:
Güncel.

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• Ben birkaç kez çok çok uyguna bulmuştum da tırt sitelerden söylemiştim.

1|1
    0|0
    • Bende onu merak ediyorum, bünyekerindeki onca çalışana rağmen nasıl sermayelerini döndürüyorlar :-) Tırt sitelerden 3-5 kişinin 1-2 kere alışveriş yapmasıyla olacak iş değil bu.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Şahsen kitapyurdu en ucuzu DR i pahalı goruyorum

1|1
    0|0
  • Geri kalan 40 kitap satış sitelerinin kurucuları çalışanları artı onların arkadaşları akrabaları artı memnun kalan diğer insanlar alışveriş yapıyorlar. hepsiburada n11 gittigidiyor da bu 40 sitenin içine giriyordur emin olabilirsin.

0|0
    0|0
    • Hepsiburada ve gittigidiyor sadece kitap satmadığı, kitaptan ziyade çok farklı ürünler sattı için onşardan bahsetmedim. Ben sadece kitap, satan veya kitapla birlikte dergi ve film satan sitelerden bahsettim.

• Anlaşıldı patron ;)

• Anlaşıldığına sevindim patron yardımcısı :-D

• tek okuduğum sey kssorularinin basligi

0|0
    1|1
    • Benim senin bu yorumunda okuduğum tek şey hiçbirşey :-D Niyeyse senin bu yorumunu okumak içimden gelmedi.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...