Neden Eurovision'a bu yıl da katılmayacağız?

Eurovision 2017'ye de katılmayacağımız yönünde açıklama yapılmıştı. Ülkenin adının tüm dünyaya duyulması için bile katılmamız lazım. Ya yeter artık neden katılmıyoruz :( Eurovision heyecanını yaşadığım günlere tekrar dönmek istiyorum :( ?

Neden Eurovision'a bu yıl da katılmayacağız?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• İktidar yüzünden euroision'nu ziyna olarak görüyorlar eğlenmeyi ziyna sayıyıyorlar 16 yasında aleyna tilki yi bile kötülediler ama euroisino girer isek sıla ile Afitap ya da engerek sarıkısı ile girmek isteriz sıla başarılı sarkıcılıkta 👍
    http://i.hizliresim.com/1Vlqgj.png

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İyice içimize kapanıyoruz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Daha dur gün geçtikçe Türkiye daha çok radikalleşecek kadın şarkıcılar bile görmekte zorlanacağız

1|0
    0|0
  • Katılmıyoruz çünkü gerekli şekilde ülkelerin hakkı verilmiyor. Genel olarak sürekli komşular ve ikili ilişkileri iyi olan ülkeler birbirine destek veriyor. Bazı birkaç problem daha vardı tam hatırlamıyorum. Bu arada eurovizyon da lobicilikte çok önemli.

0|0
    0|0
    • olsun haksızlık varsa herkese var, sonuncu bile olsak katılmalıyız

• Hayır yok. Lobicilik var diyorum. Bu şampiyon önceden belirleniyor demek. Yoksa Türkiye çok kez şampiyonluğu hakketti. Geçmiş dönemdeki faaliyetlere bak. Mesela geçen senenin şampiyonu ya da bizim şampiyon olmamız. Hepsi büyüyen bir tepkiye cevap olarak verildi. İnsanlar yatıştırıldı. Tabi senin görüşüne de saygım var o konuda düşüncen için birşey diyemem.

• Ülkenin anası ağlıyor mahvolmuş vaziyette ne eurovision u arkadaş?

0|0
    2|1
    • Katılmıyorum. Katılmamız için herşeyin 4 4 lük mü olması lazım. Sadece olanlar karşısında yıkılmayacağımızı göstermek için bile katılmamız lazım

• Neyinle katılacaksin şarkıcı mı var ülkemde nerde bir palyaço televizyonda klip çıkartmış silinik silinik insanlar kaldı ki toplumsal olaylarda çabası

• evet şarkıcı var hem de çok güzel sesli şarkıcılarımız var

• Çok mu heyecanlanıyosun katılınca :D

0|0
    0|0
  • Gerek yok

0|0
    1|0
  • Sacma sapan zaten

0|0
    1|1
  • Sen katılmadığın için katılmıyoruz 😂

0|0
    0|0
  • hic katilmiyoruzki zaten 5 yildir

0|0
    0|0
  • Avrupa da kimsenin önemsemediği bir yarışma.

0|0
    0|0
    • herkes önemsiyor kim önemsemiyormuş bir biz katılmıyoruz

• Yarışma sonrası Avrupa da haber sitelerine bak anlarsın. Bize puan vermediler diye üzüldüğün günlerimi özledin :) Tarz olarak kendisine yakın gelene puan veriyor ülkeler.

• olsun ne olacak vermesinler isterse sonuncu olalım ama katılalım

Kızlar Ne Diyor 11

• Çünkü ülkemiz zor günler geçiriyormuş. Ama şaşalı düğünleri, açılışları olduğunda zor günler geride kalıyor ne hikmetse.

1|0
    0|0
  • bende çok özledim hiç sarmıyor böyle

1|0
    0|0
  • adaletsizler çünkü çekemiyorlar bizi

1|0
    0|0
  • Cunku neden katilalim

0|0
    2|0
  • sıkıldık artık modası geçti

0|0
    1|0
  • Ülkede sanatçı mı kaldı nasıl katılacağız? Yok aleyna tilkiymiş yok bahar candanmış...

0|0
    0|0
  • Suriye katılcak yerimize

0|0
    0|0
  • Bende çok istiyorum ama Eurovisiona katılabilecek kapasitede sanatçımız var mı tartışılır.

0|0
    0|1
  • Ben bilmem

0|0
    0|0
  • Tayyo

0|0
    0|0
  • Eurovision da herkes komsuna puan verıyo zaten gizli sıyaset olan bı yarısma inandırıcı gelmıyo Türkiye anlamsızca ermenıstana 10 puan vermısti tamamen politik buluyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...