Cem Adrian sevenler?

Türkiyede Cem Adrian gibi bir sanatçının kıymeti bilinmiyor malesef. üzücü değil mi sizce de

0|0
165

En İyi Erkek Görüşü

• Adam kıymeti bilinsin istemiyor ki. Kendi halinde kendi kendine yetebilen nadir sanatçılardan. Severiz👍

0|0
    0|0
    • aynen öyle albümüm çıkıyor dur bir iki magazinlerde gündemden düşmeyim derdi yok. sadece müziğe aşık ve aşkla yapıyor. ama benim demek istediğim uyduruktan teyyare selam söyle o yare şarkıları dinleyipte şu adamın farkına varamıyorlar o üzücü... gençlere üzülüyorum ben 😄

• evet ya kaç yaşındalar bilmem ama youtube den sürekli canlı performanslarını izliyorum genellikle sessiz dinleniyor ama bikaç video gördüm vızır vızır hiç susmamışlar çok sinir bozucu

• İşte büyük sorun o ikinci söylediğin videodakiler

En İyi Kız Görüşü

• alışılmış seylere yonelmek aci verici. adamin kendine has tarzi var. duygulari bu kadar guzel anlatabilen biri yok. adam efsane. dinlemeyen üzülsün

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• ara ara konserlerine giderim, birde su konserlerine +18 yas siniri koysa daha iyi, 1 cocuk geliyor iki tane ebevyni ile birlikte :)

0|0
    0|0
  • bence deyil kiymetli olani az bilsinlerki bokunu kimsenin cikarmaya firsati olmasin :)

0|0
    0|0
    • dimi 😄 iktisat dermiş ki talep arttıkça fiyat düşermiş... ama böyle bir adamın farkına varamamaları gençlik için üzücü

• aynen biz bize yeteriz 😄

• her zaman :)

• Hayır

0|0
    0|0
  • Çok üzücü aptal çok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• sevdiğim çocuk severdi bende sevdim

1|0
    0|0
    • aga beee yakacam ama ateş yok 🔥🔥🔥 ben zaten seviyordum ama o da severdi 😞

• ciğerimi soldurdun resmen. üzdün... hep hayal kuruyorum onunla beraber cem adrian dinlemeyi 😌 millete anlatsam anlamaz cem Adrian sevgisini bu mu hayalin der

• dua ediyorum belki bulurum diye tekrar ama bulsam napcam ki işte :)

• üzücü çok iyi noktaya parmak bastin

1|0
    0|0
  • Can Atilla gibi bir muhteşem beste makinasının değeri bilinmiyor kaldı cem adrian ! valla adamda muhteşem bir gırtlak olduğunu sarı gelin türküsünü söylediği zaman anladım ben kadın söylüyor zannettim videoya bir baktım bizim adrian ! vay anasını ddim adam her cinste de şarkı söyleyebiliyor ! ama benim kulak zevkime müzik zevkime uymuyor ne yapayım adam sıkı bir sanatçı olsa da beğeniler kişiye özeldir zevkler ayrıdır renkler ayrıdır herkes beğenmek zorunda değil :D

0|0
    0|0
  • tanımıyorum.

0|0
    0|0
  • Bencede bilinmiyor. Harika söylüyor. Ve çok değişik bir tarzı var.

0|0
    0|0
  • Üzücü.

0|0
    0|0
  • ben seviyom

0|0
    0|0
  • Aynen öyle. Adam sesi muhteşem💕💕

0|0
    0|0
  • Ölmeyi bekleyecek işte tüm yitip gittikten sonra kıymetini bildiğimiz şahsiyetler gibi. Üzücü

0|0
    0|0
  • adam bir patlayamadi be sarkilar duyulmuyo

0|0
    0|0
    • patlamasına gerek yok sadece diğer uyduruk sanatçıları abartıyorlar. doğru düzgün kişileri dinleyemiyorlar sorun bu... cem Adrian öyle patlamalara gelecek bir tip değil bence 😄 elit bir adam böyle devam 👍 zaten aşırı slow ve aşırı duygusal şarkıları herkes kaldıramaz

• halil sezai patlamisti ama unutuldu çıkış yapmasi lazim daha iyi bir sarkiyla çıkış sanatcilar hep böyle bir sarkiyla patlar

• Severm

0|0
    0|0
  • Aynen bencede

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Tuz kralım benim 💕

1|0
    0|0
  • Hem de cok. Anca cipstak cipstak duygusuz seyler dinlesinler. Kahroluyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...