Ankara'da yaşamak ile ilgili düşünceleriniz neler?

Ankara'da hiç uzun süre geçirmediniz diyelim fakat iyi bir iş fırsatı elinize geçti bu şehire tek başınıza taşınır mısınız? İş imkanları sektöre göre değişebileceği için yorumlarınızı sosyal anlamda bekliyorum.

Güncellemeler:
peki çevre ve arkadaş edinebilme süreci nasıl işler acaba?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Yok canım sağoll ... Deniz olmayan yerde yaşayamam ...

0|0
    0|0
    • off şunu diyenleride anlayamadım gitti... sanki denizkızısın:)

• Fikrim bakii :))

• iyi be öyle olsun. zaten hiç anlaşamadım izmir kızlarıyla. onlarda çok meraklı değil gerçi bana...

Kızlar Ne Diyor 8

• ankara türkiyenin en önemli metropol kentlerden biridir son yıllarda oldukça yol almış ve gelişimini hala sürdükmektedir rakip kenti olmamakla beraber rüyaları süsleyen yaşanılası bir kenttir ilerleyen zamanlarda büyük gelişimler kaydederek dünyanın kalbinin attığı kent olarak rakibi olmayacaktır etrafındaki komşu kentlerde oldukça popüler ve yaşanılasıdır

kısaca rüya kenttir

0|1
    0|0
  • Ankaraya hiç gitmedim ama birgün umarım giderim.

0|0
    0|0
  • tek basima tasinmam.

0|0
    0|0
    • oha ne kadar hızlısın :) biraz nedenlerini anlatabilirmisin?

• sadece bı gunlugune unıversıte kaydı ıçın gıttım ve bana gore bı sehır olmadıgını anladım cok boş bı sehır soguk yanı yasayamam herhalde orda

0|0
    0|0
  • bende ankarad yasamak istiyorum insan calikmak istedikten sonra her yerde is buluru ama akrba tanidikta olmasi gerekiyo yasadigin sehirde yanliz olmaz

0|0
    0|0
    • akraba falan yalan dolan söylim sana... ayda bir ziyaret edersin geçer gider... kalıcı arkadaşlıklar lazım

• ankarada yaşıyorum..iş imkanları açısından diğer şehirlere göre avantajlı..ama tabi hangi sektör olduğuna bağlı..

0|0
    0|0
    • profilimi okuduysan inşaat sektörü tabi. İstanbula göre avantajlı olacağını sanmıyorum. ama çok yoruldum buralardan.

• bence inşaat sektörü istanbulla kıyaslamassak ankara ideal bir seçim olabilir.

• keçiöreni bi görün diyeyim.

• Tek başına yaşanabilecek bir şehir değil. Kışları sıkıcı en azından bir yakın arkadaşın olmalı.

0|0
    0|0
    • Arkadaş edinme süreci kişiden kişiye değişir. Her ortama ayak uydurabilen biriysen rahatça birçok arkadaş edinebilirsin.

• Sokaklarımız sahile çıkmasa da seviyoruz. :)

• yaşasın ilk arkadaşımı edindim :)

• üniversiteyi kaznamk istediğim şehirlerden biri

alakasız olucak ama şunu merak ettim ist ankara rası kaç saat ve hızlı tren açıldı mı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ankarada iş başvurusu yaptık meclise gittik olmadı, bende taşınacaktım kariyer yapacaktım olmadı.

0|0
    0|0
    • banada istedim vermediler sen mühendissin dediler

umudunu yitirme dostum, şans herzaman döner önemli olan doğru hamleyi doğru zamanda yapmak...

• Öyle sagolasın.

• ankara soğuk olmasa cidden cennet. ankarada yaşıyorum ne fırsatlar olduğunu 3 ayda öğrendim daha neleri var merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • askerliğimi orda yaptıgım içinmidir bilmem oldum olası sevemedim ankarayı gerçi istanbulda yasayınca başkent bile mahalle gibi kalıyor , acayip soğugu var kışları :))

0|0
    0|0
  • Çok iyi para verirlerse bir ihtimal !

0|0
    0|0
Yükleniyor...