İnternet mi kütüphane mi?

hangisi şu devirde daha faydalı hangisine daha sık gidiyor ve yararlanıyorsunuz ?

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

• Internet..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• İnternet daha faydalı.

0|0
    0|0
  • eğer bir bilgi araştırıyorsan internet :) test kitabı arıyorsan ya da hikaye roman alcaksan kütüphane :)

0|0
    0|0
  • Kütüphanede cok fazla sevdiğim tarz kitap yok param bir sürü kitap almaya yetmiyor çok hızlı okuyorum 1 günde bitiyor o yüzden e book okuyorum hangisine giriyor :D

0|0
    0|0
  • Kütüphane, hatta dışarı sırf kütüphaneye gitmek için çıkıyorum

0|0
    0|0
  • kütüphane

0|0
    0|0
  • İnterneti daha çok kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • Her daim kütüphane<3 netten kitap okumam,hep alırım. Kitaplara aşığım ben. :))

0|0
    0|0
  • internet daha avantajlı en basitinden aradığını daha kısa sürede buluyorsun

0|0
    0|0
  • Kitap sayfalarını karıştırarak harcayacağım vaktimi internette buluyorum vaktim de bana kalıyor.

0|0
    0|0
  • yıl 1956 ben kütüphaneye giderdim

0|0
    0|0
  • İnternet.

0|0
    0|0
  • Her türlü bilgiye anında erişimi kolay kıldığı için İnternet kullanımı çok yaygın olsa da, kütüphanelerin yeri başka.. İnternetten bir şeyler okumayı pek fazla sevmiyorum.. Gazeteyi, kitabı mutlaka fiziksel olarak, kanlı canlı elimde görmeliyim:) Kütüphane ya da sahaflardaki o muhteşem kitap kokusunun yerini hiç bir şey tutamaz...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kütüphaneleri çay bahçesi şeklinde yapsınlar

gitme oranı yüzde 85 olur

0|0
    0|0
  • İnternet

0|0
    0|0
  • internet çok daha faydalı ama benim için bilgisayar başında kitap okumak çok zor. kitap okumanın yerini tutamaz. kitabın kokusunu almam gerek bir kere.

0|0
    0|0
Yükleniyor...