'Black Swan' filmini izlediniz mi?

Ne kadae harika bir filmdir o izlemyen varsa izlemeli izlynlerin düşünceleri neler merak ediyorum :D

0|0
22|12

En İyi Kız Görüşü

• Vallahi ben çok önyargılıydım o filme karşı "hadi leen baleninde gerilimi mi olurmuş balon film" nidalarıyla gittiğimde ilk izledigim andan itibaren beni gerim gerim germiş Natalie'nin filmdeki o iyi yanından kurtulup karanlık yanını ortaya çıkarmaya çalışması, annesinin takıntılarının üstündeki baskısı, ve onun tam zıttı bir karakterle sevişmesi çok ilgimi çekmişşti :D çok güzeldi bee oyunculuklar harikaydı.

- I was perfect.

link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• natalie portman gibi oyuncu olunca izlenmezmi Harika ötesi bir psikoloji filmi,Begenerek izledim Nina nın Siyah kugu rölüne bürünmek için yaşadıgı saplantılar, hayaller, ayrıntılı halüsinasyonlar ve kendisinin karanlık yanını keşfetmesi Karakterin bu geçiş dönemi çok iyi yansılıtmiş izlemeyn varsa ben senn gibi tavsiye ederm ben sinemada izlemme rağmen dvd sini de almayı eksik etmedim :))

1|0
    0|0
  • on numaraydı gerilim sürekliliği olan bir film.şizofreniyi farklı işlemiş.sevmiştim.

1|0
    0|0
  • Hayır izlemedim .

0|0
    0|0
  • İzledim, beğendiğim tek şey son sahnede siyaj kuğuya dönüşmesiydi.

0|0
    0|0
  • Herkes Natalie ye takılmış, Aronofsky zaten bütün filmleri seyredilesi bir adamdır. Requiem For a Dream değildi ama gene de kesinlikle akılda yer edecek güzellikte bir film bence.

0|0
    0|0
  • İzledim, aşkı anlatıyor <3

1|0
    0|0
  • Natalie Portman için izleyeceğim dedimdi,film bitti, böyle esneyerek, baygın gözlerle; "şu Natalie çok güzel kadın ya la" dedim...

0|0
    0|0
  • duruyor elimin altında bir türlü izlemedim. neden bilmiyorum o ara çok konuşuluyordu ondan olabilir. bir ara izleyeyim bari

0|0
    0|0
  • dünyanın en sıkıcı filmi nati bile kurtaramamış küçüklüğünü yediğim leon'da ne oynamıştı be duygulandım bak şimdi

0|0
    0|0
  • çok güzel bir film, aşırı hırsın zararlarını gayet güzel anlatıyor.

0|0
    0|0
  • Öyle sıkıcı filmleri izleyemiyorum

0|0
    0|0
  • ben beyaz kuğuları izliyorum

buradaki parkta onlardan var çünkü

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Beni sasirtan filmleri severim, o da oyle bir filmdi. Ilk yarida uykum geldi, ikinci yari gozumu kirpmadan izledim. Ilk yari da surukleyici olsaydi, mukemmel film kategorime girerdi :)

1|0
    0|0
  • Mükemmel ötesi değilse de gayet başarılıydı... Anlatmak istediği alt metni sevdim... Natalie Portman çok iyiydi ama Mila Kunis çok çok güzeldi... Benden 7.8/10 aldılar...

1|0
    0|0
  • İlk çıktığı zaman izlemiştim.Güzel evet.

1|0
    0|0
  • İzlemedim ama izliycem bu kadar olumlu tepkiler aldığına göre güzel bir film olsa gerek

1|0
    0|0
  • izledim ama film biraz psikolojik olduğu için çok akıcı sürükleyici gitmiyo bu bi gerçek ama natalie portman yine mükemmeldi

0|0
    0|0
  • İzliyordum sonra sıkıldım ve kapattım, o halde yarım kaldı.

1|0
    0|0
  • Cok gerildigim hatta korktugum bi film :)))) en korktugum sey su sizofreni

1|0
    0|0
  • hayır izlemedim izlemeliyim

1|0
    0|0
  • izledim. film bittiğinde ayağa kalktığımda başım dönüyordu. biraz fazla etkilenmişim.

1|0
    0|0
  • Epey oldu izleyeli ... beğendim ..

0|0
    0|0
  • Güzel bir filmdi.yaşanan saplantılar, ninanın psikolojisi, siyah kuğu olmak için olan çabaları çok güzeldi.

natalie portman zaten çok iyi bir oyuncu.

0|0
    0|0
  • izlediğim en berbat fimler listesinde başı çeker fimin tek artısı natalie portman gibi isim yapmış bir oyuncuyla çalışmaktır.

1|0
    0|1
  • Duymuştum.İzleyeceğim.

0|0
    0|0
  • İzledim ve Oscar 'King's Speech' e gittiği için de ağıt yaktım. Oscar normlarına da lanet okudum.

0|0
    0|0
  • İzledim, güzel film beğendim. Biraz tırsınç ama.

1|0
    0|0
  • görsel açıdan iyidi sadece o kadar.

0|0
    0|0
    • birlikte izlenilerek sağlayacağı tatmin olasılığı artabilecek filmler kutusuna atmalık.

<3

• kim demiş. öyle sınırlamalarım yok cevizli. üç metre olsun dediğimi diyorsan o benim gözümde üç metre diğerlerinin gözünde ne olduğunun benim için önemi yok demiştim

• :) dikkatli okumamışsın demekki cevizli. kafan güzeldi o gün kesin :)))

benim boyum 183 zaten ne yapayım uzun boyluyu (ice leydim sharapova hariç)

• bana zayıf gelmişti tatmin olmamıştım.

0|0
    0|0
  • severim ama favori aronofsky filmim değil. (bkz Pi)

0|0
    0|0
  • izlemedim izlemeyide düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • izledim çok boktan.

0|0
    0|0
  • severek izledim. natalie portman'a bi kez daha aşık oldum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...