Mustafa kemal atatürkü gerçekten seviyor musunuz?

Soru gayet açık atatürkü gerçekten seviyor musunuz ?

0|0
13|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmiyorum diyen herkese de +1 verdim öncelikle bunu söyleyeyim,çünkü sevip sevmemek kadar doğal bir şey yok.

Ama sevmediğimiz kişinin hakkında hakarete varan yorumlar söz konusu olursa,işte o zaman sakıncalı olur.

Ben İran'ı bozduğunu düşündüğüm ve sahte bir Şia şeriatına yardımcı olan Humeyni'ye karşı zerre kadar sevgi beslemem,ama ana avrat düz gidiyor muyum? Aynı şekilde M.Kemal Atatürk' sevmeyene birinin de aynı sağduyuyu göstermesini beklerim.Gösteremiyorsa gereken şeyler yapılır,silinir vs.

Asıl cevap: Çok severim.

3|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sevmiyorum.

3|7
    3|3
  • Kimseyi zorlayamazsın fakat her kitabın başında bu adam varsa bu adama saygısızlık etmek suç ise vardır bir bildikleri ki böyle yapmışlar.

1|1
    0|1
  • sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum...

lütfen yorum yapmayın eksilerseniz sevinirim. Ramazanda hiiç çekemem sizi...

4|4
    7|7
  • Seviyorum Atatürk ülkemizi kurmuş ve kadınlara sayısız hak tanımış ancak ne yazık ki bunun bilincine varamayanlar var.

1|3
    0|2
  • Sevdiğim ve saygımın sonsuz olduğu insanlar

Hz. Muhammed (s.a.v)

Atatürk

Che Guevara

1|3
    0|0
  • hataları olan bir insandı. çünkü o da bir insandı. dediği herşeyi aldığı tüm kararları kusursuz görmek yanlış. diğer yandan bu millet O'nun hakkını ödeyemez.

0|2
    1|2
  • Seviyorum.

Düşüncelerini çağdaş bir zemine sapasağlam oturtmuş bir insan ki şuan sözlerine baktığımızda ne kadar ileri görüşlü olduğunu anlıyoruz.Fikirlerini birçok gencin halen benimsiyor olması zeki bir lider olduğunu gösterir.

Herkesin gibi onun da yanlışları olabilir.sevmeyenleri anlarım

''birgün sözlerim bilimle ters düşerse, bilimi seçin.''

0|1
    0|1
  • evet seviyorum. Atatürk olmasa bu ülke olmazdı o kadar basit. sevmeyenlerinde niye sevmediğini anlamadım bir türlü gitti. biz size Atatürk'e tapın demiyoruz ama sebeb ne

0|2
    0|1
  • Sevmiyorum adını duyunca tüylerim ayağa kalkiyor...

2|4
    5|1
  • Mustafa Kemal'i sevmemek için aklımı oynatmış olmam lazım. Bunun yanında Mustafa Kemal'i bu günlere bu şekilde getirenleri sevmek için de aklımı oynatmış olmam lazım.

1|0
    1|0
  • Karar veremedim... :S

0|2
    0|2
  • Evet.

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 13

• Gerçekten sevmiyorum.

3|8
    8|6
  • Gerçekten sevmiyorum.

2|8
    6|3
  • sevmiyorumm

1|8
    5|2
  • Seviyorum :)

1|1
    0|1
  • Atatürk'ü sevmeyenler ! bir zahmet beni engelleyin görmeye bile tahammül edemiyorum sizi ..

4|2
    2|3
  • Gerçekten seviyorum.

1|3
    0|0
  • Evet gerçekten seviyorum düşünce yapısını, kişiliğini seviyorum.

0|2
    0|0
  • Seviyorum tabiki de.Küçüklükten beri Atatürk sevgisi ile büyüdüm.

1|2
    0|1
  • Gercekten seviyorum..sevmemem icin herhangi bir sebepim yok

0|1
    0|0
  • Seviyorum.

0|0
    0|0
  • evet hem de çok

0|0
    0|0
  • Kişilik olarak bir şey diyemem ama yaptıkları için seviyor ve saygı duyuyorum.

1|1
    0|0
  • Hayır sevmiyorum

3|7
    5|4
Yükleniyor...