Kapat

Neden Ahmet Kaya dinleyenlere terörist gözüyle bakılıyor?

Siz, insanları dinlediklerine, müzik zevkine göre yargılar mısınız?

0|0
21|37

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 36

• Vallahi apoyu özledik sözleriyle binlerce Türk insanının, bebek katilini sevici cümleler sarfeden bu şerfsiz gayet tabi teröristtir vatan hainidir

5|4
    1|0
  • Bir bayan arkadaşın ahmet kayanın müziğine yazdığı yorum.

"ben türküm AMA ahmet kaya severim, ben türkmenistanlıyım AMA türk kürt kardestir vs." artık bu AMA larla dolu cümleleri bir kenara bırakalım be kardeşim. Bölündük parsel parsel olduk yetmedi mi? Anadan alevi babadan sünni bir kız olarak söylüyorum sen ben diye bişey yok türk kürt diye bişey yok. alevi sünni diye bişeyde yok. İNSAN diye bişey var.

2|1
    1|1
  • ahmet kaya dinleyene terörist demem ama savunana ne denilebilir başka.. ahmet kaya denen kişi bir teröristtir.. teröristi savunanda aynı halttır

3|1
    0|0
  • Ahmet Kaya'yı sevmem. Ödül gecesi söyledikleri çok çok yanlıştır.
    Müzik olarakta zaten tarzım değildir.

2|1
    0|0
  • İnsanı müzik zevkine göre yargılarım bu herifi de hiç sevmem

2|3
    3|1
  • Ahmet Kaya, Almanya konserinde söyledikleri ortada gayet de faşisizan bir şahsiyetti. " Kürdüm sonuna kadar kürdüm sonuna kadar vallahi ben Apo'yu özledim " diye devam eden şarkıyı yazmış ve söylemiş olması faşist olduğunu kanıtlar niteliktedir. Türkleri Sevmez 90'lı yılların siyaseti ona Türkleri sevdirmiş hatta 10 Kasım anma töreninde uselen katılmış birisidir. Bunları yeni nesil bilmez, bu tarz görsellerle algı yaparlar.

2|1
    0|1
  • Solcularin yüksek , sağcilarin kısık sesle dinledigi adamdir ahmet kaya...

3|1
    1|0
  • genelde teröristlerin Türk düşmanlarının dinlediği hatta tapındığı bir canlı olduğu için olabilir

2|2
    0|0
  • Türküm sonuna kadar türküm sonuna kadar

Vallahi yeşil'i özledik...

Hikaye bu resimdeki sözler.
    Fransaya kaçtığında ne şerefimiz kaldı ne hasiyetimiz.
    bkunda boğul türkiye sözünden daha ağırdı söyledikleri

apoyu özledikleri günü ne çabuk unuttunuz?

sorunun cevabına gelince
    bu adamı dinleyen adama birşey demem saygı gösteririm.
    Terörist diye de muamele etmem

Ama...
    karşımdaki insanı iyi değerlendirir onu çözerim
    terörist olmasa da sempatizanlara çok rastlamışımdır.

0|0
    0|0
  • Kurdistanin bez parcasi onunde konser verdigi icin teroristir hepde oyle kalacak dinlemem para kazanmasini istmem onuda pkk ya aktarir

1|2
    0|0
  • Ahmet Kaya gibi bir ses yok herkes dinliyor kimi gizli kimi alenen dinleyen kimsede terörist değildir müzik evrenseldir

2|0
    2|3
  • Şahsen bende dinliyorum o diyenler dinlemiyorsa bende bir şey bilmiyorum

2|0
    2|2
  • Severim ve dinlerim.

2|0
    2|2
  • Ön yargilarindan ve kisiyi tam olarak tanimadiklarindan
    ve sana birsey diyeyim mi adami öyle goruyorlar ama sarkilarini senden benden daha cok dinliyorlar
    Cunku onlarda biliyorki adamin her sarkisinda baska bir anlam var

1|0
    1|0
  • Irkcılık kadar s. lakca bir dsunce yok. bir insana milleti için kin ya da sevgi beslenirmi yahu. Sen onu gec bizim millet köylüden akrabaya kadar her yerde adam ayırmayı kayırmsyı coook sever.

1|0
    2|1
  • şarkılarındaki siyasi mesajlardan dolayı olabilirmi ayrıca vallahi biz apoyu özledik diyen bir vatan hainini sevmemizi beklemiyorsun sanırım.

0|0
    0|0
    • sev demedik zaten de dinleyenleri yargilayamayi kesin.

• dinleyenleri yargıladıgımıda nerden çıkardın kahin misin sen :) istiyen istediğini dinlesin benim yakınımda yöremde dinlemesin yeter:)

• okudugun soruyu 2 saniye icerisinde unutuyorsun sanirim. :D

• Bu Ülkede kendinden olmayanlara Terorist Gozuyle bakan çok Comar var

1|0
    3|2
  • O dediğin çok eskidendi şu an günümüzde öyle düşünen yok

1|0
    2|1
  • Simdi yaşasaydi vallahi apoyu ozledik demeye gőtű yermiydi acaba ¿

2|1
    0|0
  • Vallahi apoyu özledik diye şarkı söylediği için

1|1
    0|0
  • Sahsen bende dinlerim ama bu alginin sebebi ahmet kayanin soyledikleri

0|0
    0|0
  • zamanında yanlış hareketleri olmuştur. pkk nın ilk yıllarında falan. ama ben terörist olduğunu düşünmüyorum

1|0
    2|1
  • sanatina degil kişiliğine laf söyleriz dinleyenle kimsenin sorunu olmaz destekleyicisiyle olur

1|0
    0|0
  • Hemen kopyala yapıştır yapacağım. Sakın gitme dur geliyorum..

0|0
    0|0
  • Çünkü ırkçılık bir hastalıktır. Temeli ve zemini sanata aykırı şeylerden beslenir

1|0
    3|3
  • ahmet kaya bir zamanlar tc ye ana avrat sövdüğü için...

0|1
    0|0
  • o dönem eskide kalmadı mı?

0|0
    0|0
  • o adama terörist diyen hapse girer cumhurbaşkanı da açıklamasını yaptı

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 20

• Ahmet kaya halk önünde böyle konuşur ama Fransa'ya kaçtığında Türklere demedik küfür bırakmaz. Apoyu özledik diye naralar atar. Bunu bile bile de sizin neden sevmiyorsunuz diye sormanız da çok saçma 😂😂

6|6
    0|0
  • Bir insanı ırkına göre yargılamak klasik özelliklerimizden biridir. Sanatmış, kaliteli yazılarmış bunlar çok sonra geliyor.

1|2
    1|0
  • Yargılamam cunku bende dinliyorum yalan degil. Terörist de degilim

1|1
    2|0
  • Hayır yargılamam. Siyasi, dini görüşüm farklı olabilir ama kulağıma hoş gelen her şarkıyı da dinleyebilirim. Buna kimse karışamaz, yargılayamaz.

1|0
    1|0
  • Ahmet Kaya en sevdiğim 😍

3|1
    2|2
  • ben dinliyorum

1|0
    2|1
  • Sanat sanat içindir. Bende dinlerim

3|0
    2|2
  • Sanatın dili, dini, ırkı, cinsiyeti, rengi olmaz. Bunu anlayamadıkları için.

1|1
    2|2
  • Harika bir ses, ne gözüyle baktıkları umurumda değilç

1|1
    1|0
  • genelde oyle bakilmiyor ama bakanlarin da kafalarinda beyin yerine bok tasiuyolar sanirim

1|0
    2|1
  • Siyasi kişiliği farklı icra ettiği sanatı farklı. Bunu anladıkları gün sanat değerlenecek.

1|0
    2|2
  • Ahmet kaya'nin sesi guzel de ben dinleyemem sahsen, evet benim için sanatçinin yansittigi imaj çok onemlidir, irkçi degilim kurtçe sarkilar dinleyebilirim ancakkk teroristleri savunan ve "apo'yu ozledik" diyen birisini dinleyemem, kisiligime ters!!

0|0
    1|0
  • Asla yargılamam.

0|0
    1|0
  • Vallahi Apoyu özledik diyen yahut K*rdistan diye milletle bağıran ben miyim? Terörist.

0|0
    2|0
  • Öyle oldukları için. 😉

0|0
    0|0
  • biz çok teröristi icimizde besliyoruz damgalani vurmak zalim isi

0|0
    0|0
  • Ben de dinlerdim 'vallahi biz Apo' yu özledik ' lafını duyduktan beri dinlemiyorum..

0|0
    1|0
  • öyle çünkü ! o pis sesiyle pisliği özlediğini söylediği videoyu bile paylaşmaya gerek duymam!

0|0
    0|0
  • Bir donem bakildi

0|0
    0|0
  • Arabesk rap dinleyenler hariç ayrım yapmam

0|0
    1|0
Yükleniyor...