Kapat

Paralel evrenler gerçek mi?

Paralel evrenlerle alakalı sıradışı bir hikaye.http://ohafi.com.tr/haber-detay/bir-paralel-evren-hikayesi-tauredli-adam-28901 Sizce gerçek olabilir mi?

• Gerçek
    A seç
  • Gerçek değil
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Afrika'da Türkler sahte ABD konsolusluğu açıp pasaport satmışlar

Ne bekliyorsun?

1|0
    0|0
    • Teori mantıklı mı demek istiyorsun

• Hayır üç kağıt var diyorum

• Evet, Zaten teoriye kanıt yok , bazı bilim adamlarınca savunulmasının sebebi big bang'a alternatif arayışında olmalarıdır. sadece konuyla alakalı bilim-kurgu romanları ve filmler var. Teoriyi mantıklı bulmamama rağmen teoriyle alakalı filmler ve romanlar ilgimi çekiyor

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• gercek degildir diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Hayır teori.

0|0
    0|0
  • Bu konuda bilimsel araştırmalar yapmak gerekiyor. Yoksa kafadan sallayarak anlatılan masallar pek faydalı olmaz bilgi açısından. Bu konuda bir kitap tavsiyesinde bulunabilirim. Stephen Hawking - ceviz kabuğundaki evren. Gerçek bilgi ya da fikir işin ehlinden okunmalı. Ben bunları yazarken de eminim KS ahalisinin bilim insanları döktüruyordur yine :D

0|0
    0|0
  • olsaydı kuran-ı kerimde geçerdi cinlerin varlığından bahseden kitap eğer olsaydı o pareler dünyalardanda bahsederdi👊🙏

0|0
    0|0
  • Herşeyin başlangıcı daha doģrusu sebebi olmak zorunda. Paralel evrenler sebepleri yani Allahın varlıģını yıkmak için ortaya atılmış bir fikir. Çünkü şu an ki bilim Allahı daha dogrusu sebepleri var edeni kabul etmek zorunda. Bu da kaçışları. Paralel evrenler olsa bile yine sebep şart. Hangi evrene giderdeniz gidin , o evrenin yasaları ne olursa olsun olan birşeyin başlangıcı olmalı.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • değil tabii ki inanmayın böyle şeylere

0|0
    0|0
  • Neden olmasın?

0|0
    0|0
  • Bence film sektörü daha çok para kazansın diye uydurulan bir şey

0|0
    0|0
  • Mesela başka bir Evren'de ben Newton'un kafasına düşen elmayım

0|0
    0|0
    • Başka bir evrende kimse ne olduğunun farkında değil teoriye göre belki de başka evrenler de insan nesli tükenmiş bile olabilir. Pek mantıklı yaklaşmıyorum teoriye ama ilgimi çekiyor

• Fizik seviyor Musun

• Bu olay benim algımın ötesinde ileri matematik ve fizik bilmek konuyu anlamak için şart ne desem boş şu an. Evren'in birbirin içine geçmiş Evren'lerden oluştuğu pek çok boyuta sahip olduğu söyleniyor. Bunu bilim hariç bir şeyle açıklamaya çalışmak çok yanlış

İkincisi kuantumun kendisi insan algısından çok uzakta biz negatif enerji diye bir şeyi düşünemezken kuantum dünyasında bu gerçekleşir örneğin.

• Gerçek olmadığına inanıyorum. Ama bilimde mutlak doğru yoktur.

0|0
    0|0
  • Nerden bilelim yahu. :(

0|0
    0|0
  • Umarım vardır, düşünsene senden en az bir tane daha off süper

0|0
    0|0
  • Gerçek olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...