Bir Erkek Bir Kadın adlı dizinin reklamı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir Erkek Bir Kadın adlı dizinin reklamı link

Siz de, bu şekilde Alex'den nefret ediyor muydunuz?

-Warcraft oyunundan nefret ettiğim zamanları biliyorum!

Not: Gizli kullanıcı sen nefret etme...

Güncellemeler:
Sayın adminler, başlıkla sorduğum sorunun alakası yok. Neden değiştirdiniz başlığı? Reklam sadece bir örnek idi. Reklamı izlemeden ne sorduğumu da anlayamazsınız.
Sorum bu dizi hakkında ne düşündüğünüz değil.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Dizi de oynayan esas oğlanın karakter yapısında büyük bir odunluk var heralde. Eğer yanımda olsa belimden kemerimi çıkarıp tokalı yeriyle bir temiz döverdim o adamı... Ayrıca kendimden utandım.

1|0
    0|0
    • sağol be sezar. sorumu anlayan bir tek sen çıktın...

ama sinir oldum. kaldırtcam soruyu. şimdilik gizliyorum soruyu...

• Algıda seçicilik. :)

İnsanlar artık odunluğu normal birşey olarak gördükleri için farkına varmamışlar, hatta artık demeyelim ezelden beri odunluğu normal karşıladıkları için olayın farkına varamamışlar. Sorunun başlığını da her zaman ki gibi kurcaladıkları için kimse anlamamış.

Adamı anlatmak için kelimeler kifayetsiz ama... O kadar şey söylemek istiyorum ama bunu anlatacak kelime, cümle bulamıyorum. Tek söyleyebileceğim şey şu; Adamın içine çok büyük bir odun kaçmış.

• sağol Sezar'cım:)

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevişecekleri günü dört gözle bekliyorum.

0|0
    1|0
  • Tamam alex'i sevmem ama bunun nedeni fb'li olmamam

iyi de warcraft'tan niye nefret edeyim :)))

0|0
    1|0
  • alexinde ne umrundasınız ya

0|0
    1|0
  • Hiç izlemedim

0|0
    1|0
  • kimseden nefret etmiyorum ya dizi güzel hoş eğlendiriyor kaç senedir yayınlanıyor

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eskiden digiturk te oynardı izlerdim dün stardaydı izledim hala evlenmemişler ama hamileyim diyodu bi an önce evlenmeliler yoksa çok fena tepki alırlar. türk aile yapısına ters düşen yaşantıdan dolayı kesin bişeyler diyenler olacak.

0|0
    1|0
  • Alex'den niye nefret edelim, eli iste gozu oynasta dan nefret edilir edilecekse :) Dur simdi gol atmiim opusenler vardir mi dicek Alex :)

0|0
    1|0
  • Behzat Ç !

0|0
    1|0
    • reklamı izle.

• alakası yok...

• Nasil alakasi yok ya behzat c izledigi icin diziden nefret ediyorum oldu mu?

Yükleniyor...