Arkadaslar sizce nasil olmus, kitap ayracimi kendim yaptim... yorumlarinizi bekliyorum :)?

Kaligrafiyi yeni ögrendim sayilir, yorumlarinizi bekliyorum :) Arkadaslar sizce nasil olmus, kitap ayracimi kendim yaptim... yorumlarinizi bekliyorum :)?

1|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• berbat. Çünkü, sen bunu sadece ilgi çekmek için yapmışsın. Elinin üzerinde bir sürü dövme var ( eğer bu el senin ise ). Bir yandan bisilahirrmanırarrhim yazmışsın. Gerçekçi değil yaptığın! Tanrıyı insanoğlu bir türlü rahat bırakamadın. Yeryüzünde tanrı kadar suçlu hiçbir kul yok. N eden hep tanrı? çünkü, tanrı kavramı insanoğlununbir hayal ürünü.

0|0
    1|0
    • Dövme degil o, bir haftalik kina :) kaligrafiye yeni basladim, ilgi cekmek icin degil sizin goruslerinizi bilmek icin paylastim. Iyi oldugunu duymak bana motive veriyor

• eğer bu bir kınaysa çok güzel bir kına :) hangi yöreye ait.

• bende yaziyorum kaligrafi cidden guzel olmus eline saglik

1|0
    0|0
  • Güzel :)

0|0
    0|0
  • Sizden nricam, besmeleyi öyle nasitmiş gibi unsurlar yapmayın ya. Ayraç değil de onu yüksek bir yere asın bari.

0|0
    0|0
  • Çok güzel olmuş 👍

0|0
    0|0
  • o el ne öyle ya :D

0|0
    1|0
  • Elindeki hint kinasimi? Erkeklerde yaptirabiliyor mu yoksa kadinlara özgü mü?

0|0
    0|0
  • çok güzel. be yollasana bana

0|0
    0|0
  • ismi ne?

0|0
    0|0
  • İnşallah kol protezdir kardeşim 😅

0|0
    0|0
  • Gayet guzel ellerine saglik

0|0
    0|0
  • çok güzel olmuş

0|0
    0|0
  • Çok güZel

0|0
    0|0
  • O eller ne kız öyle ? Hoşuma gitti

0|0
    0|0
  • eline sağlık.

0|0
    0|0
  • Çok güzel yazıyı kursuna giderek filan mı öğrendiniz?

1|0
    0|0
    • Evet kursuna katildim 2 ay sonra kendi kendime ögrendim youtube videolarindan felan. Önemli olan kaligrafi kalemiyle yazabilmek gerisi ezber ve fantezi:)

• Tekrardan tebrik ederim. Ayrıca Hint kınasıyla çok güzel tamamlamışsın.

• ayraç iyi de yazıyı sevmedim ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...