Kapat

İnsanları müzik zevkine göre yargılar mısınız?

Ben yargılarım. Benim gözümde Demet Akalın, Hande Yener, Murat Boz vs gibi saçma sapan isimleri dinleyen insanlar zevksiz insanlardır. Hani bir insanın böyle isimleri dinlediğini duyduğum an ondan soğuyorum. Sizde de böyle bir durum var mı?

4|5
43|88

En İyi Kız Görüşü

• Hayir kanki yargilamam ben 😂😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 88

• Ben bunları dinliyorum. Benim hakkımda neler düşünüyorsun. Merakımdan sordum :)

Eskimo Callboy
    https://youtu.be/qrWPKu37H1E

[Amatory]
    https://youtu.be/bLtMCVN0RZo

Slipknot
    https://youtu.be/5abamRO41fE

Chelsea Grin
    https://youtu.be/HJp14e0TAD8

1|0
    1|0
    • Sert 😄 Gayet iyi 👍

• Şarkılar sert, ben yumuşağım :D Herkes benim böyle şarkı dinlediğimi öğrendiklerimi beni agresif, sinirli, sert olarak tanımaya başlıyorlar. Aslında tam tersi yumuşak birisiyim. Burdan çıkarılacak ders neymiş? Sevdiği şarkılardan yürüyerek insanları yargılayamayız (Pop hariç çünkü Pop kadar iğrenç şarkı yok)

• İşte bende pop ve arabesk rap denen saçmalığı dinleyen insanları anlamıyorum ki 😄

• Yok kanka herkesin zevki kendine😎sıkı bir hande yener hayranıyım dermişim😛birde oğuzhan hayranlarına kılım dermişim😂😂😂
    Herneyse her türlü müziği dinlerim kulağa hoş gelen her türlü müziği dinlerim ama ağırlıklı olarak Sırasıyla Black metal, Rock, Country, Blues, Jazz ve Claasic müzik dinliyorum😊

1|0
    0|0
  • İyi müzik, kötü müzik ayrımım çok iyi benim ( kendime göre:D)
    Kulağıma iyi gelenler iyi
    Kötü gelenler kötü

Sevdiğim 1 sanatçı var. Gerisi kulağın seçimi.

1|0
    0|0
  • Affetmem, yargılarım! O dediğin tipleri dinleyenlere pek tahammül edemiyorum.

4|0
    0|0
  • Kişinin müzik zevki, yemek zevki, ideolojik fikirleri, felsefik yaklaşımları kendine özeldir.. Bunlar, onun hakkında önyargıya sebebiyet vermez.. Benim için fark etmiyor, dilerse Arsız Bela dinlesin, karakterini sevdikten sonra gerisi teferruattır..

1|0
    0|0
  • Yargılamam, insanları buna göre yargılamak saçma bana göre. Evde bende açıp dinlemem bunları da arabada felan hoş oluyor aslında.

1|0
    0|0
  • Yargılamam, yargılayana da gülerim çünkü kendini müzik gurmesi, elit müzik sever zannediyordur da ondan.

Kime ne kardeşim, müzik sana göre içeriksizdir, saçmadır, digerine göre ise eglenceli ve hareketlidir. Ki-me neeeeee

4|0
    0|0
  • saydıklarının şarkılarının anlamı yok ama kulağa hoş geliyor

1|0
    0|0
  • Ben Neset Ertas, Asik Mahzuni, Ali Ekber Çiçek, Aşık Gülabi de dinlerim ama Amy Winehouse, Buika, Haris Alexiou, Cirrus , Ezginin Günlüğü, Yerine Göre İbrahim Tatlises, Ahmet Kaya, Grup Vitamin, Zülfü Livaneli de dinlerim... O sanatcilardan da dinlerim ama degisiyor ruh halime gore... Fakat populer kultur urunleri zaman sabun kopugudur... Net...

2|0
    0|0
  • Birisi Türkülere atıp tutmuş. Şimdi bip bip miş miş of of oh oh gibi şarkıların 50 60 milyon dinlendiği yerde ben gençlerin cuvara parasına dokunmam diyen adamın Türküleri dinlenmiyor ve bu adam borçlu olarak öbür dünyaya göçüyorsa bende sokayım bu insanların müzik zevkine şarkıların bile anlamı olmalı şu yalan dünyada.

1|0
    0|0
  • Yargılarım. Daha doğrusu ayırırım.

Dediğin gibi saçma sapan birbirinin çakması pop şarkılarını dinleyen insanlarla benim aynı şekilde düşünme ihtimalim yok. Ayrılık şarkısında dıptıs dıptıs sanırsın evleniyor. Müzikte kaliteden sanattan eser yok. İğreniyorum.

1|0
    0|0
  • klasik, akustik, rock arasıra nostalji :) ruh halim bunlar arasında gidip geliyor :D farklı bir gözle istisnasız bakarsın mesela benim oda arkadaşlarımdan biri arabesk dinler diğeri pop dinlediklerine göre karakter sınıflandırması yapabiliyorr insan :D

1|0
    0|0
  • Sıla iyi mi peki?

2|0
    0|0
  • ben Ayna (ozellikle ) , Hayko Cepkin , Gökçe Kılınçer, Can Gox gibi isimler dinliyorum. Kimin ne dinlediğide zerre umurumda değil. dediğin tarz müzik dinleyenlerde benim yaptıklarımı dinleyemezler. muzikten sohbet etmem olur biter. hee murat boz dinleyen erkek yarın öbürgün oryantal de olur oda ayrı tartısma konusu.

1|0
    1|0
  • aslaa yargılamam muzıgın her tonunu severım ben

1|0
    0|0
  • Ucunude dinliyorum kank 😃 Benim müzik listemde pop , arabesk , yabancı , klasik , slow , Türk halk müziği , türkü , eski rap şarkılar.. Bir sürü çeşit var. Ben sanatçı veya tür seçimi yapmam hoşuma gideni dinlerim gitmeyeni dinlemem. Hepsi yerine göre dinlenebilecek muziklerdir. Kimisini araba kullanırken dinlerim kimisini rakı içerken. Aynı şarkılarda ve türe takılıp kalmayı sevmiyorum bayiyor sık sık değişiklik yapmak daha güzel bence

1|0
    0|0
  • arabesk rap dinlemiyosa gram umrumda değil :D

1|0
    0|0
  • Yok ben umit besen arif susam muslum ferdi hakki bulut dinliyorum.

2|0
    0|0
    • Bunları dinleyenlere lafım yok, dinle. Bende bu isimleri arada dinliyorum ki.

• Belliki özgün ve slov sewen birisin bence ole düşünme zewkler renkler tartisilmqz herkes senin beyenip dinlediginden dinlemez her insan bir olurmu olmaz yani saygi duy soğuyorum dersen arkads edinemzssinki bir insanin o gibi muzik anlama dinleyisiylee seg yaprsan oo :)

1|0
    0|0
  • Herkes herkesin müzik zevkine karışamaz.
    Yargılanacak bir şey degil, zevk ve renk meselesi tartışmaya her zaman kapalıdır😂

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    68

Kızlar Ne Diyor 42

• Herkesin müzik zevki iyi olacak diye bir şey yok. Pop dinlemesi müzik konusunda seçici olmadığını, ana akım müzik piyasası önüne ne koyuyorsa onu dinlediğini gösterir sadece.

2|0
    1|0
  • hayır. ısteyen ıstedıgını dınler.

1|0
    0|0
  • yargılamam. zevkler ve renkler..

1|0
    0|0
  • herkesin müzik zevki farkli, sirf biri benimle ayni zevklere sahip degil diye onu yargilamam.

1|0
    0|0
    • Benimle aynı müzik zevkine sahip olsun demiyorum zaten. Ama pop müzik dinleyenleri ben cidden anlamıyorum. Özellikle saydığım isimleri dinleyenler garip. Bu insanlar bana göre çerezlik şarkı yapıyor. Bir, iki kez dinle çöpe at bu kadar.

• Evet mesela bende tarkandan nefret ediyorum ne olmuş yani zevk ve renk tartışmasına ne gerek var. Güllü dinleyen kankam var. Adamın müzik zevkleri, yaşamı ile alakası yok. Napcaz

1|0
    1|0
    • Herkesin kişiliği, karakteri farklı. Ben pop müzik dinleyen insanlardan hazzetmiyorum.

• Çok karışık bir müzik zevkim var. Yargılamam o yüzden. Sadece arabesk, fantazi ve arabesk rap dinleyenlere karşı bir miktar temkinli oluyorum

1|1
    0|0
  • Ben onları dinlemiyorum ama dinliyor olup sevdiğim insanlar var, müzik zevkine göre yargılayacak değilim sadece bu nee yaa der geçerim. Bence asıl sogunması gereken tip özünde dinlemekten zevk aldığı müzik türünü bırakıp insanlara beğendirmek için tarzını değiştiren tiptir. Neysen o'sun

1|0
    0|0
  • Müslüm gürses yıldız tilbe bergen gibi isimleri dinleyenler midemj bulandiriyo😣 bide şu seymen tv vatan tv gibi çikip adamlar tingir mingir oynuyo gıcık oluyorum😑😁

1|0
    1|0
  • Çok anlarsınız ya kaliteden 😂😂 Herkes farklıdır şunu bir kavrayın ve SAYGI duyun! Sizin dinlemediğiniz müziği dinlemiyor diye niye ZEVKSİZ olsun ki? Why?

3|0
    1|1
    • Tamam sen Demet dinlemeye devam et.

• Hayır

1|1
    0|0
  • Yargılarım arsız bela dinleyenler var. s. s

1|1
    0|0
  • Yargılarım bir insan neden arsız bela dinler ki saçmalık

1|0
    1|0
  • Evet

1|0
    1|0
  • Yargılamak haddim değil

1|1
    0|0
  • fazla pop dinleyen insanları istemsizce yargılıyorum malesef

1|0
    0|0
  • Hayır böyle bir şey yapmıyorum

1|1
    0|0
  • Valla beni ilgilendirmiyorlar kimseyi zevkiyle yargılamam

1|0
    0|0
  • Yargilamam

1|1
    0|0
  • Saygı duyamadığım tek nokta, ben de yargılıyorum söylediklerine de katılıyorum.

1|1
    0|0
    • ve murat boz sevmeyen bir kız gel kucaklaşalım sanırım bir ikimiz varız :)))

• Aynen ya herkes bir çemkirdi bu soruya 😄

• evet hele arabeskrap dinleyenşer ögggggh yani

1|1
    1|0
  • Kızlar Devam
    22
Yükleniyor...