Kapat

Izmirde dans kursu?

Izmirde dans kursu arıyorum. Fiyatlar nasıl olur bilgisi olan var mı. Şirinyer alsancak konak olur fark etmez. Giden ya da bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Cevabı bilmiyorum ama şunu paylaşmak isterim. Unıdeydım. Azıcık sosyal olayım dedım. Gıdıp dans kursuna yazıldım. Onun da rock in roll kursuna gittim. Neyse salona girdik her keste nike ya da adidas takımlar var. Ben deniz üzerimde her biri bir yerden toplama kıyafetler. Altımda yırtık kundura ayakkabı. Yine de elimden geldiğince hocanın gösterdiği harekete çalışıyordum. Bu arada tüm oğlanlar Tan sağtürk ve tüm kızlar jennefer lopezdi. Ben ise aralarında saçı sakalı karışmış avare gibi. Zaten ister istemez bir eziklik hissetmiştim. Bir de bizim saçları yağlayıp geriye taramış hoca (UNI dördüncü sınıftan bir oğaln) gelip milletin içinde bana demesin mi ''Senin ayakkabın parkeye zarar veriyor kenara geç orada çalış'' tabı bunu soylerken bıraz sıttır gıt buradan pıs fakır havasıyla soyledı.

0|0
    0|0
    • Hoca kızlar tarafından oldukça beyenilen, yakışıklı bulunan iyi dans eden enteldantel konuşan kulağı küpeli yüzü neşeli bir tipti. Ancak herifin insaniyetten zerre nasibini almadığını ilerleyen zamanlarda gördüm. Bu arada ben hala çulsuz avare. Yüzüme bakan tek kız yok. O günden beridir hep merak ederim. Bizim hoca gibi sığırların hep markasına mı tav oluyorlar?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Alsancakta La Espanol diye bir dans kursu vardi. Fiyatlari gayet uygundu. Arastirabilirsin.

0|0
    0|0
  • Gitme sen güzelsin zaten :)

0|0
    0|0
  • Ne dansı?

0|0
    0|0
  • aylık 240 civarı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0