Arkadaslar sizcede televizyonda izlenecek hiç birşey yok?

Saçma sapan evlilik programları ahlak değerlerinden uzak film ve dizi kuşakları nasıl oluyordu bu kadar izlenebiliyorlar

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• saçma diziler saçma programlar.. özellikle kız erkek ilişkisini anlatan programlar iğrenç.. kültürü mahvettiler. kızlar erkekler onları özenir oldu

0|0
    0|0
    • Gerçekten bir ara kaldırılacak deniyordu bu programlar ama nerde

Erkekler Ne Diyor 11

• Salaklar izliyor. Sen izleme

1|0
    0|0
  • Tvye bilgisayar bağladım sabit ordan film açıyorum sürekli eski diziler sarıyor olacak o kadarın eski bölümleri..

0|0
    0|0
  • En sinir olan heleki su elbise giyimciler yok mu ya size ne el alemin modasından anlamiyorum giyiniyor laf güzel olursan puan alıyorsun boş işler bunlar bu sabah haberlerde gördüm RTÜK e 12000 şikayet olmuş evlilik programlarina belki bilir bende sinir olurum
    Sadece haber bide arka sokaklar vede eğlence dilimlerini izlerim yani rahmetli Kemal Sunal vs

0|0
    0|0
  • Hiç tv izlemem 5 senedir

0|0
    0|0
    • Hiç birşey kaybetmemissin bende genellikle o vaktimi kitap okuyarak geciriyorum bazen acayim diyorum pişman oluyorum

• Kesinlikle örnek veriyorum takip ettiğim kişiler tv ye çıktığında ve ya takip ettiğim sporcuların müsabakası olduğunda internetten açıyorum kanalı bitince ya da reklam girince kapatıyorum. Kitap okuyor olman çık güzel bende internetten makale okuyorum çok araştırmalar yapıyorum.

• Boş vakti olan insanlar icin yapılmıs programlar reyting pesinde kosuyor iste

0|0
    0|0
  • Gardırop Savaşlarından Aycan var Ah Aycan insan onun uğruna katil olup ağırlaştırılmış müebbet yer be

0|0
    0|0
    • ayyy onlar hele

• kusura bakma kötü bir niyetim yoktu.. sohbet ederiz diye düşündüm... konuşma için teşekkürler kendine iyi bak

• Estağfurullah. ☺

• Çok haklısın. Ben TV izlemiyorum zaten.

0|0
    0|0
  • Yabancı dizi ve film izle

0|0
    0|0
  • e izleme sende🤔

0|0
    0|0
    • ızlemiyorum görünce sinir oluyorum televizyonu açınca adam akıllı birsey yok ona sinir oldum sizlerlede paylaşmak istedim yazdım

• tamam sakin ol şampiyon

• kitap oku canım

0|0
    0|0
  • İzlemeyip buraya takılıyosun işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...