Yurt dışı yolculuğu ile ilgili?

Arkadaşlar arkadaşımla istanbuldan Bangkok'a gideceğim 2 seçenek var biri direk uçuş fakat 12 saat boyunca aynı uçakta olmak var bir diğeri aktarmalı 4 saat bahreyn de bekleme var ve fiyat olaraktan aktarmalı daha ucuz, giden veya gitmeyen görüş alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler:)

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 4 saat beklerken karnin acikacak tuvalete gitmek isteyeceksin yani havaalanindada para harcayacaksin ki havaalanlari pahali yerlerdir.. dışarı ciksan o 4 saate degmez.. aktarma ucuz diyorsun ya bu yemek ucretlerinide ekle o paraya.. arada cok bir fark yoksa bence direkt git.. uyuya uyuya gidersin.. bir gun oncesinden uykusuz birak kendini.. ucakta misil misil uyursun.. aktarmali gitsen havaalaninda canin sikilir hemde in bin rezillik olur diyorum ben..

1|0
    0|0
    • Çoook teşekkür ederim 😌

Erkekler Ne Diyor 5

• 12 saatlik bir uçuşta yapılacak en güzel şey uyumak + film

1|0
    0|0
  • Aktarma yapma

1|0
    0|0
  • Aktarma yap bence. Riskli olabiliyor direkt uçuşlar..

1|0
    0|0
  • Bangkok a gitmedim ama aktarma her zaman daha yorucu olur... direk uçuş daha iyidir, aktarma sırasında beklemeler can sıkar, birde bavulun kaybolma ihtimali artar

1|0
    0|0
  • Aktarma adamı bitirir bence direkt uç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aktarmalı çok yorucu oluyor iki havaalanında beklemek zorunda kalıyorsun. Tek uçak daha rahat oluyor rahatça uyuyabilirsin. Ucuzluğuna bakıp kendini strese sokma. İyi yolculuklar :-)

0|0
    0|0
  • Aktarma pişmanlıktır, kaç saat beklersin üstüne bir de uçak rötar yaparsa bekle dur kalabalığın içinde... Zaman sıkıntı değil bekleyebilirim dersen, direk ile aktarmalı arasında bariz fiyat farkı varsa aktarma senin için daha iyi olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...