Kocaeli üniversitesi ?

Nasıl bir üniversitedir eğitimi ortamı yurdu falan.Orada okuyan var mı ?Bir de kocaeli sosyal açıdan nasıl bir yer ?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ortamdan kastın? gece hayatı mı ?

0|0
    0|0
    • Tam olarak değil cafe,sinema vs.

Erkekler Ne Diyor 9

• iyi bir yer tepede bir kampüs harika bir kent aşağıda kafeler cadde güzle mekanlar üniversite umuttepede ztn kalabalık öğrenci mekanı bir şehir ana merkezlere yakın iyi bir yer

0|0
    0|0
  • kocaeli güzel bir şehir yalnız umuttepe biraz uzak kalıyor 40 dk falan sürüyor merkezden ve merkezde hava normalken orada kar yağdığı falan oluyor bayağı hasta olmuştum bu ani değişimlerden

0|1
    1|0
    • hadi ya umuttepe de bir bölüm istiyorum

• bu heryerde olduğu gibi yine sana bağlı...ama hayat erken biter sanayi şehri burası

• anladım teşekkürler.

• Guzel Bir Uni Dir ..

0|0
    0|0
  • on numara bir şehir üniw bakımındanda çok güzel şart ve imkanlara sahip okulumuz ...şehir içinde ulaşım rahatlığı ayrıca etkenlerden bitanesi

0|0
    0|0
  • sosyal acıdan guzel bır yer eğitim olarakta ıyı yurt seklıde guzel ama ev tutmanı tavsıye ederım eylencelı ve guzel bıryerdır

0|0
    0|0
  • ortamı diğer üniversitelerden farklı değil. ili soruyorsan çok bir şeyi yok. şahsen ben sıkılıyordum. belki ankarada istanbulda izmirde yaşadığım içindir. yani yetmiyordu bana.

0|0
    0|0
  • sen nerede yasıyorsun

0|0
    0|0
  • Kuzen orda benim cok iyi diyooo

0|0
    0|0
  • kocaeli yaşanacak metropol bir yer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ne okıycaksın?

0|0
    0|0
    • endüstri mühendisliği

• he yobaz ama gene minisni giyip kafesne gden kız da var

• neye göre yobaz diyorsun buraya ?

• Kocaeli'nde oturuyorum.Universitesi guzel iyi hos, ama bunaltici bir yer burasi, hele ki sen istanbul'dan geliceksin buraya İstanbul gibi degildir burasi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...