Basinizi yastiga koydugunuzda akliniza neler geliyor ?

Sorular gunun son bulmasiyla birlikte kendimizle basbasa kaldigimizda yanit almak icin kapimiza dayanirlar. Sizin kapiniza dayananlar hangileri ?

0|0
13|6

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde gece ne zaman uyuduğumu bile hatırlamıyorum aslında asıl önemli olan şeyler başını sabah yastıktan kaldırdığında aklına gelen ilk şeyler değil midir ?

0|1
    0|0
    • Pekala onemlidir. Yasanmisliklari suzgecten gecirip analiz etmek. Basini yastiga yarin icin koymaktir asaslinda. Sen bu isi iyi biliyorsun. Buradakilerden cok daha iyi.

Kızlar Ne Diyor 13

• o gun yasadıkalrım

0|1
    0|0
  • Her gece uyumadan önce sevgilimi düşünüyorum onunla evlo olduğumu hayal ediorum aşık olmak cok güzel ya :)

0|1
    0|0
  • 5 sene sonraki halim nasıl olacak diye düşünüyorum ama kısa sürüyor tabi ki...

0|1
    0|0
  • gelecek merakı

0|1
    0|0
    • Bu hepimizin korkulu ruyasi. Ne gariptir ki ustelik , gozumuz acikken goruyoruz bu ruyayi.

• Kesinlik kavrami da gorecelidir. Senin icin kesinlikleyse. Al sana +1

• :) tartışılır ama olsun. teşekkürler.

• Hunidonum geliyor.

0|2
    0|0
    • Hunidon ile o bağlamda bir ilişkimiz olmadı ama gebereyim ona ya da yok istedikleri varsa onları geberteyim kurban edeyim ona :))

• hersey geliyor aklima. onlarida yok etmek icin ayetel kursiyi okur uyurum..

0|1
    0|0
  • Günün kritiğini yaparım.Ne yaptın ne ettim diye.

0|1
    0|0
  • Hic bir sey gelmiyor, direk uyuyorum

0|0
    0|0
  • arada sırada o gün neler yaptığımı düşünürüm bazen sonraki gün ne yapacağımı ama genelde erkek arkadaşm oluyor aklımda

0|0
    0|0
  • Zor yerden sordun:)) gun icinde yasadiklarim. Bazen özlem duygum.

0|1
    0|0
    • artık başını yastığa koyduğunda sayemde çok sevaba gireceksin. Benden o günde kurtulduğun için bol bol dua etmekten :D

• Oyle mi dersin ? Soru zorsa cevaplar neden bu kadar basit :)

• piercing,dövme,soner abi,spor <33

0|0
    0|0
  • aklıma biri geliyor onu düşünerek uyuyorum işte her gece

0|1
    0|0
  • Aklıma bir şey gelmez, uyurum.

0|0
    0|0
    • Senin gibi olabilmek icin milyonlar odeyecek insanlar taniyorum.

• Yok artık.

• Ne saniyordun ? Elindekinin kiymetini bil. Milyonlara sahip olabilirsin, ama milyonlara sahipsen iyi biruykuya sahip olamazsin.

Erkekler Ne Diyor 5

• hareketli bir günüm geçtiyse sabahtan yataga yatana kadar olan herşeyi gözümün önünden geçiriyorum hata yaptım mı veya güzel bir an varmıydı bulmaya calısıyorum

0|1
    0|0
  • Direkt uyurum :))

0|1
    0|0
  • sevdiğim kız gelir aklıma bir iki damla gözyası gelir gözlerimden telefona bakarım bir umut mesaj var mı diye sonra coğu zaman öylece uyuyakalırım

0|1
    0|0
    • Bu cocuk gonulden seviyor. Sevgisi saf. Kacirmayin derim kizlar. Sizin icin aglayacak adam bulmak zor bu devirde.

• Başımı yastığa koyunca çok fena şeyler geliyor aklıma :D

0|1
    0|0
    • Beyin kaldigi yerden (bel altindan) devam ediyor calismalarina. Standart. :)

• bu aralar hiçbirşey düşünmüyorum gece 2-3 de yatıyorum düşünecek vakit kalmıyor hemen uyuyorum :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...