Paramedik nedir sizce?

Arkadaşlar size üniversitedeki okuduğum mesleği sormak istedim sizce "paramedik" nedir size neyi çağrıştırıyor ? kopya cekmeden tahminlerinizi istiyorum :)

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• paramedik hastayı olay yerinden alıp saglık kurulusuna ulaştırana kadar hastanın acil yardım ve kurtarmasını yapmakla sorumlu olan kişidir :) copy paste :)

2|0
    0|0
  • 19 yaşında ATT nasıl oldun?

0|0
    0|0
    • Ben aslnda 14 yaşında ATT oldum :) sağlık meslek lisesi çıkışlıym okul bitince kpss ye girdim 82 aldım 18 yaşında basladm 7 aydr çalışıyorum üniversitede ilk ve acil yardım okuyorum öyle yani :)

• emin misin profile gir ve bak 3 tane check işaretlki var ortada ki arkadaşım olmayanlardan mesaj almadır. işaretliyse arkadaşın olmayanlar sana yazamaz :)))

• Arkadaşlık isteği gönderdim alt tarafı bir ismini sordum cok gizli anlaşılan :)

• cevap : link

0|0
    0|0
  • para ve medik. Medikal malzemelerle milletin parasını alma sanatı mı ?

0|0
    0|0
    • Aşk olsun ya serefli bir iş yapıyoruz biz sağlık personeli yani ambulansta çalışan herkes hemsire değil ;)

• Cok merak ettim nedir ? Kızacağım bir cevap verecegini düşünmüyorum her zaman bize ihtiyacn olabilir ona göre :)

• Tıp camiasındaki iyi niyetliler müstesna çok kan emici insan barındırıyor. İnsana bir mekanik gibi yaklaşan oto tamircileri gibiler.

• Tıpla alakalı, acil polikliniği olabilir. Alakasızda olabilir tam emin değilim

0|0
    0|0
    • Poliklinik mi :D 112 de çalışan sağlık personeliyim :)

• Yemekte yapabilio musun ilerde gerekirse çağırırım seni :D

• Tabi ben her türlü temizlik işlerini yapıyorum iş yerindede masaları falan siliyorum :D İnsan ben geleyimde yardım edeyim hem öğrenirim falan der ayıp yahu :)

• sen hangi üniyi okudun bakalım :)

0|0
    0|0
  • o.O ... .

0|0
    0|0
  • parayla alakalı bısey bıldım dımı

0|0
    0|0
  • kantır oynarken ay nid a medik diyordu yaralanınca sıhhıyeci sanırım

0|0
    0|0