Arkadaşlar en beğendiğiniz polisiye (gerilim) romanlarını yazar mısınız?

çok kitap okuyan birisiydim ancak bir yıldır ara verdim tekrar başlamak istiyorum sadece polisiye romanlar ilgimi çekiyor yardımcı olur musunuz? help me please😊📚

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• Yazar ismi veriyorum, kalite sırasına göre yazdım.

Jean Christophe Geange
    Camilla Lackberg
    Jo Nesbo

Bu yazarların tüm kitapları iyidir, seç beğen al.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Emrah serbes. Bilirsiniz, Behzat C. nin yazarı. Kitapları gerçekten çok güzel

1|1
    0|0
    • çok teşekkürler mutlaka bakıcam okuma aşkı geldi birden

• mutlaka bakıcam polisiye olarak Türk yazar hiç denememiştim ama buna bakıcam çok saol

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Jean Christoph iyidir. Dan brown da öyle. Ama biraz daha renkli komikli istersen murat menteşe bakabilirsin. Ruhi mücerret falan. Nerden aklıma geldi bilmem ama istediğinin absürt komedi olanı sanırım ordan

1|0
    0|0
    • yok ben sadece korkunç ve gizemli olsun istiyorum bu yüzden Türk yazarlarınkisini çok okumuyorum komik geliyo onlarınki ama ilk dediğin yazara bakıcam dan Brown ü biliyom zaten çok saol çok teşekkürler

• Rica ederim

• roman değilde film olarak
    devlet sırrı izleyin

1|0
    0|0
  • Kötü Ruh çok hoşuma gitmişti benim. Son sayfaya kadar gizemi koruyan bir kitap

1|0
    0|0
  • Sherlock Holmes tek geçerim 😊 Ha bide Agatha Christie var 😊

1|0
    0|0
    • sherlock holms bütün kitapların filmini izledim Agatha Christie çok duydum ama hiç okumadım romanlarından senin hatrına deniycem saolasın 😃

• tamam sen önerdiysen olay bitmiştir😉

• Bitanesin sen 😊

Kızlar Ne Diyor 3

• kardesimin hikayesi

1|0
    0|0
  • aklından bir sayı tut, gözlerini sımsıkı kapat, şeytanı uyandırma, peter pan ölmeli

1|0
    0|0
  • Sherlock Holmes ve Agatha Christie kitaplarının serileri güzeldi ben beğendim. Ayrıca John Verdon'un yazdığı 4 kitaplık polisiye romanlarda çok begenilmiş bende onları okumayı düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • john verdon aklından bir sayı tut okumuştum iyiydi Agatha Cristina hiç denemedim biliyorum büyük kayıp ama en yakın zamanda deniycem inşallah çok saol çok teşekkürler

• Bende Aklından Bir Sayı Tut'u alcaktım Sonra Adam Fawer'in Empati kitabını görünce onu aldım maalesef 😁😊

• empatiyi yarısına kadar okumuştum ama sıkılmıştım biraz aklından bir sayı tut daha sürükleyici gelmişti

Yükleniyor...