Afyon,ısparta,manisa nasıllar?

arkadaşlar üni. için düşünüyorum bu şehirleri istediğim bölüm buralarda var öğrenci için nasıl bir yerdir?

Güncellemeler:
bu üç şehri üni. bakımından sıralarmısın zahmet olmazsa faaliyetleriyle,okulun durumuyla ilgili vs.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• yalnızca ısparta hakkında bir bilgim var süleyman demirel üniversitesi hakkında çok iyi bir üniversite olduğunu biliyorum kuzenim orada okuyor çok güzel aktiviteleri var oraya gittiğin zaman kendini çok güzel geliştirebilirsin ısparta şehri geçimini öğrencilerden sağlıyo diyebilirim öğrenci şehri yani elini sallasan öğrenci :) küçük ama samimi bir şehir bütün bildiklerim bunlar ıspartayı tercih edebilirsin

0|0
    0|0
    • kafam karışık valla bilmiyorum :D

• afyon içinde yobaz demişler. nebiliyim ya inş. tekirdağ çıkarda sorun kalmaz ya :D sağol yardımların için :D

• rica ederim ne demek :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Aralarindan en iyisi manisa

0|0
    0|0
  • Afyonda kaldım uzun süre. Sıkıcı bir sehir yani hele büyük bir sehirden gidiyorsan oraya canın sıkılabilir. Birde iç anadolu insanı genelleme yapmıyorum biraz kapalı kutu gibidir. Saygısız olabiliyorlar. Sosyal takılabilecegin mekan sayısı az.

Ha bunun dısında olumlu yanlarından biride ekonomik durumun kötü bile olsa gayet iyi bir sekilde gecinebilirsin. Ev kiraları ucuz. Pahalı bir sehir degildi.Öğrenci iyi gecinir idare eder ama sosyal acıdan eksik bir sehir.

0|0
    0|0
  • renksiz işte :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...