Genel kültürümü arttırmak istiyorum?

Arkadaşlar merhaba ben genel kültürümü arttırmak istiyorum bir yerden başlamak istedim osmanlıdan başlamak istedim osmanlı hakkında bilmem gereken en önemli şeyler nelerdir?

0|1
111

En İyi Erkek Görüşü

• Tarih sevgisi zor kazanılır birazcık ihtiyar işidir bende çok sevsemde öyle. Bence hevesini ilk başta kirmamak ıçin tarihi filmlerle tarihe başlayabilirsin mesela cengiz han filmi guzel bir seçim olurdu şu an için kaliteli osmanlı tarihi filmi pek görmedim iyi eğlenceler

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Böyle öğrenemezsin ki, kitap okuman lazım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• osmanlıdan değil islamiyet öncesi türklerden bahset buzmaan kadar gel osmanlıyı bilmemende çok acı bir djrum nasıl Türksün sen

0|0
    0|0
  • o güzel poponu rahat bir yere yasla ve tarih oku ama bununla birlikte coğrafya oku. ülkeler hakkında herşeyi öğren. kültürler vs. sanata bir girdinmi çıkamazsın ama gir yine. öğrenmek güzeldir

0|0
    0|0
  • Okuman lazım.. O telefonu bırakıp okuman.. Böyle saçma sitelerden çıkıp okuman..

0|0
    0|0
  • tarihin gelisir sadece. kendini gelistrcek baska seyler bul. bol kitap oku tiyatroya git gundemi takip et. gazete oku. sinemaya git. kurslara git. flan yani

0|0
    0|0
  • ooo senin çok okuman lazım veya birilerinden yardım alman lazım :)

0|0
    0|0
  • genel kültürünü değil din kültürünügeliştir.

0|0
    0|0
  • ilber ortaylıyı aç izle dinle

0|0
    0|0
  • osmanlı bir devletti

0|0
    0|0
  • osman bey

0|0
    0|0
  • osmalidan baslaman genel kulturunu gelistirmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...